Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vásárolhatnék Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vásárolhatnék Magyarországon ilyen esküvői ruhát? (konkrétabban lent! )

Figyelt kérdés

Kinéztem egy gyönyörű Vera wang esküvői,és egy menyecske ruhát a tervezőnő honlapján.

Felhívtam az egyik olaszországi szalont,ahol (valószínűleg) kaphatóak a ruhák,és..majdnem dobtam egy hátast a végösszegtől.

az esküvői ruha: 8.000 euró

a menyecske ruha:6.500 euró

+ szállítás


Arról nem is beszélve,hogy méretre varrják a ruhát..erre megkérdeztem,hogy mi lesz,ha hízok mondjuk 5 kilót az esküvőig?

Erre a válasz az volt,hogy nem hajlandóak kiengedni,és bevenni sem a ruhából.


Aztán felkínáltak egy csomó opciót a ruha szabássával/anyagával/színével kapcsolatban.


Mikor letettem a telefont(1,5 óra beszélgetés után),és közöltam a férjjelölttel,hogy jövő héten utazom Olaszországba esküvői ruhát nézni..mit ne mondjak ki volt bukva.


Ráadásul mindez plusz költség lenne.



Varratni nem szeretném a ruhát..mert nem lenne ugyanaz.Nem vagyok sznob..tényleg nem..de ehhez az egy dologhoz ragszkodom.


Bocsánat,hogy hirtelen idezúdítottam mindenfélét..de este 11 óra óta az internetet bújom...és semmi.Teljesen el vagyok keseredve.


Szóval,tudtok valami esküvői szalont,ahol van esély?

Ha nem..szerintetek megérné kiutaznom Olaszországba két darab ruháért?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


ui.:

Íme a ruhák.:


Az esküvőre:

[link] ( a szalag nagyon sötét barna lenne, a ruha természetesen fehér)


Menyecske ruha:

[link] (sötét barna szalaggal,a ruha pedig halvány narancs lenne)


2010. júl. 6. 04:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát fogsz itt kapni hideget meleget is, arra számítsál, sok embernek kenyérre alig jut, nehezen viselik (főleg ezen az oldalon) az ilyen jellegű megnyílvánulásokat.

Nekem személyes véleményem, ha megtehetitek anyagilag, akkor menj ki azért a ruháért. Sőt tovább megyek, ha én annyira zsíros lennék, én nem olaszig hanem Amerikáig is elmennék azért a ruháért. Ha megteheti az ember, miért ne? Ha neked ez az álmod, a vágyad, és megtudsz állapodni a pároddal hogy ez ne okozzon gondot, akkor hajrá.

23L

2010. júl. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengedhetsz magadnak ilyen drága ruhát,akkor válassz olyant,ami meg is éri ezt a pénzt.

Varrónő vagyok és a szakmai véleményem:

Ez tipikusan olyan ruha,amire azt szokták mondani,hogy rá kell írni,hogy milyen márka és mennyibe került,mert másképp nem látszik rajta.

A felsőrész jellegtelen,és ha nem símul tökéletesen a testre,akkor könnyen lecsúszhat a melledről,ami azért elég ciki lenne.

A szoknyarészben sincs semmi különleges. Bármlyik jobb varrónő a kép alapján elkészíti neked. Organzát lehet itthon is kapni.

Ami pedig a menyecskeruhát illeti,az csupán a menyasszonyi ruha másolata,csak a szoknyarészen más a borítás.Ez már egy kezdő varrónőnek sem jelenthet problémát megvarrni.

Ha egymás mellett nézed meg a két képet,akkor te is rájöhetsz az egyformaságukra.

Mindkettő egy jellegtelen felsőrész,síma szoknya,rajta egy-vagy több réteg anyag.

Semmiképpen nem éri meg az árát. Azt végképp nem,hogy ezért Olaszországba utazz.

Ha mégis ez mellett döntesz,akkor javaslom,hogy a derékszalag színe harmonizáljon a párod öltönyének a színével.

Bocs az őszinte véleményért,de jónak láttam elmondani.

2010. júl. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer a varrónő: Nem figyeltem az első kérdésed:

Vásárolni épp ilyent nem biztos,hogy tudsz. De bárhol megvarrják neked. Igaz,hogy nem akarod varratni,de mégis ezt javaslom neked. Ha a felsőrész nem símul tökéletesen rád,akkor nem is áll jól a ruha,és könnyen lecsúszhat,vagy éppen szűk lesz. Az esküvő előtt,ha változik az alakod,mindenképpen rád kell igazítani. Ezt csak olyan varrónő teszi meg neked,aki a ruhát is készíti.

2010. júl. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

8000 euró??? Az rengeteg pénz, szerintem nem éri meg, akkor sem, ha megteheted....de ha megteheted, hogy ilyen drága menyasszonyi és menyecske ruhát vegyél, akkor nyilván azt is, hogy kiutazz érte!

Viszont tényleg semmi extra, azon kívül, hogy van neve, tényleg egy jobb varrónő is megtudja csinálni.

És sokkal jobban jársz, ha varratod, mert az utolsó pillanatban is az alakodhoz tudják igazítani!

Mellesleg én ajánlanám neked léber barbarát! Lehet, hogy ő is drágábban dolgozik, mint az átlag, vagy mint a bérelt ruhák. Viszont az egyéniségednek megfelelő ruhát készít, vagy ami az elképzelésed. Gyönyörű ruhái vannak, jóval olcsóbban megúsznád, szerintem érdemes benézni hozzá!

2010. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyszerű és rettenetesen ronda ruha mindkettő. Én olaszországban éltem, de ennél sokkal szebb ruhákat tudnak készíteni sok sok euróért. Tudom, ízlések és pofonok. Bár nem vagyok varrónő, de azt a képről még én is látom, hogy a felsőrész könnyen lecsúszhat rólad, bár ezt már egy szakember írta.

Nézz körbe még mert ez olyan semmilyen ruha. Valóban ha nem hangoztatod ki a tervezője akkor turkálós ruhának fog kinézni.

Elnézést kérek nem megbántásnak írtam. De ha van rá kereted akkor addig és olyan ruháért mész ameddig erőd és anyagi háttered van.

Sok boldogságot! ;)

2010. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én a varrónőre hallgatnék. tényleg nem tűnik túl komplikált ruhának, másrészt nézd meg a menyasszonyon h áll, sztem kb fogja,h ne esen le..
2010. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, mint az előttem szólok. Vagy varrónő, vagy másik tervező ruhája, ennyiért bőven lehet mást is kapni:)
2010. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Tudom, nem ez volt a kérdés, de a ruhák szerintem is kifejezetten nagyon csúnyák. Sajnálom.
2010. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Gondold végig, h mi a fontos valójában? h boldog legyél a házasságodban egy kellemes emlékű esküvővel? Vagy h PONT ilyen ruhád legyen, amikor ehhez hasonlót varrathatnál, de ezért összeveszel a vőlegényeddel, kiadsz iszonyat sok pénzt(amire később szükséged lehet, ha gyerekeket vagy egyáltalán házat, kocsit akarsz) utazgatsz, idegeskedsz, és ezt a szép napot külsőségekkel próbálod különlegessé tenni. Pedig a házasságkötés eleve különleges és persze fontos h királynőnek érezd magad, de szerintem ne éri meg a fent leírt áldozatokat. De mi itt úgysem adhatunk tanácsot, a legfontosabb az lenne h a vőlegényeddel egyetérts, hiszen vele akarod leélni a hátralevő életed, ha már most sem tudsz kompromisszumot kötni akkor mi lesz később?
2010. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne keseredj el! De ha ennyi zsozsótok van, akkor igazán tudnál választani szerintem itthon is! Nagyon szépek vannak! Amit én bérelek az 140 ezer, és a vételára pedig kb 400-500 ezer, de nem gondoltam volna, hogy még ennél drágábbak is vannak... úgy értem, szerintem tök felesleges, hidd el, mert amiket kinéztél, azokon aztán tényleg nem látszik, hogy ki fia borja tervezte, csak sajnos pont a sznobok miatt drága, ha nem így árazzák, akkor a multimilli közönség nem hiszi el hogy jó is. Egyébként szerintem jól néznek ki, legalábbis a modelleken, de ennyi pénzt nem érnek meg az biztos. Attól mert valakinek sok pénze van, még nem kell, hogy teljesen "bekattanjon", bocs, hogy ezt mondom. Nézted már ezeket a ruhákat:

[link]

[link]


Ha pedig tényleg ez a ruha minden vágyad, és ki is akarsz érte utazni, akkor hajrá! Hiszen az a lényeg, hogy te elégedett legyél. Csak ne menj át menyaszörnybe se... te tudod, hogy mire kapható a pasid és mire nem... Csak okosan! :)

2010. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!