Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vásárolhatnék Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vásárolhatnék Magyarországon ilyen esküvői ruhát? (konkrétabban lent! )

Figyelt kérdés

Kinéztem egy gyönyörű Vera wang esküvői,és egy menyecske ruhát a tervezőnő honlapján.

Felhívtam az egyik olaszországi szalont,ahol (valószínűleg) kaphatóak a ruhák,és..majdnem dobtam egy hátast a végösszegtől.

az esküvői ruha: 8.000 euró

a menyecske ruha:6.500 euró

+ szállítás


Arról nem is beszélve,hogy méretre varrják a ruhát..erre megkérdeztem,hogy mi lesz,ha hízok mondjuk 5 kilót az esküvőig?

Erre a válasz az volt,hogy nem hajlandóak kiengedni,és bevenni sem a ruhából.


Aztán felkínáltak egy csomó opciót a ruha szabássával/anyagával/színével kapcsolatban.


Mikor letettem a telefont(1,5 óra beszélgetés után),és közöltam a férjjelölttel,hogy jövő héten utazom Olaszországba esküvői ruhát nézni..mit ne mondjak ki volt bukva.


Ráadásul mindez plusz költség lenne.



Varratni nem szeretném a ruhát..mert nem lenne ugyanaz.Nem vagyok sznob..tényleg nem..de ehhez az egy dologhoz ragszkodom.


Bocsánat,hogy hirtelen idezúdítottam mindenfélét..de este 11 óra óta az internetet bújom...és semmi.Teljesen el vagyok keseredve.


Szóval,tudtok valami esküvői szalont,ahol van esély?

Ha nem..szerintetek megérné kiutaznom Olaszországba két darab ruháért?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


ui.:

Íme a ruhák.:


Az esküvőre:

[link] ( a szalag nagyon sötét barna lenne, a ruha természetesen fehér)


Menyecske ruha:

[link] (sötét barna szalaggal,a ruha pedig halvány narancs lenne)


2010. júl. 6. 04:11
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Nekem (is) az az álmom, hogy egy Vera Wang ruhában fogok majd az oltár elé állni. Igaz, még nem tartok ott, hogy tervezgessem az esküvőm, és nem is biztos, hogy megengedhetem majd magamnak, de ha találok egy szuper varrónőt biztos, hogy csináltatok egy saját Vera Wang-ot. (:


Tudom, hogy későn írok, meg nem is a témában, de jó látni, hogy nem csak én vagyok ilyen fanatikus. Remélem tökéletes volt az esküvőd.

2012. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!