Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vásárolhatnék Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vásárolhatnék Magyarországon ilyen esküvői ruhát? (konkrétabban lent! )

Figyelt kérdés

Kinéztem egy gyönyörű Vera wang esküvői,és egy menyecske ruhát a tervezőnő honlapján.

Felhívtam az egyik olaszországi szalont,ahol (valószínűleg) kaphatóak a ruhák,és..majdnem dobtam egy hátast a végösszegtől.

az esküvői ruha: 8.000 euró

a menyecske ruha:6.500 euró

+ szállítás


Arról nem is beszélve,hogy méretre varrják a ruhát..erre megkérdeztem,hogy mi lesz,ha hízok mondjuk 5 kilót az esküvőig?

Erre a válasz az volt,hogy nem hajlandóak kiengedni,és bevenni sem a ruhából.


Aztán felkínáltak egy csomó opciót a ruha szabássával/anyagával/színével kapcsolatban.


Mikor letettem a telefont(1,5 óra beszélgetés után),és közöltam a férjjelölttel,hogy jövő héten utazom Olaszországba esküvői ruhát nézni..mit ne mondjak ki volt bukva.


Ráadásul mindez plusz költség lenne.



Varratni nem szeretném a ruhát..mert nem lenne ugyanaz.Nem vagyok sznob..tényleg nem..de ehhez az egy dologhoz ragszkodom.


Bocsánat,hogy hirtelen idezúdítottam mindenfélét..de este 11 óra óta az internetet bújom...és semmi.Teljesen el vagyok keseredve.


Szóval,tudtok valami esküvői szalont,ahol van esély?

Ha nem..szerintetek megérné kiutaznom Olaszországba két darab ruháért?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


ui.:

Íme a ruhák.:


Az esküvőre:

[link] ( a szalag nagyon sötét barna lenne, a ruha természetesen fehér)


Menyecske ruha:

[link] (sötét barna szalaggal,a ruha pedig halvány narancs lenne)


2010. júl. 6. 04:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a nagy álmod, és megteheted persze menj ki érte, nehogy emiatt lehangolt legyél a nagy napon! Viszont én is azon a véleményen vagyok, hogy ezek olyan semmilyen ruhák, csak a tervező neve miatt "nagy durranás" , kifejezetten kényelmetlen lesz, nem mersz önfeledten mozogni-táncolni majd... ne haragudj az őszinteségért, de ezek a ruhák nagyon nem fogtak meg!
2010. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért a ruháért a város másik végére se mennék el, nemhogy Olaszorazágba. Nem tetszik.


De nem nekem kell, hogy tetszen. Ha neked ez az álmod, és megengdheted magadnak, akkor legyen a tiéd. ne úgy kelljen visszagondolnod az esküvőd napjára, hogy hiányérzeted legyen.


Nem önigazolást vársz tőlünk véletlenül? :-)


" Nem vagyok sznob..tényleg nem..de ehhez az egy dologhoz ragszkodom." Én a cipővel voltam így. 180 km-t utaztam érte, egyenesen Pestig, és nagyon drága volt, mert nekem nem volt jó a kínai, mint mindenki másnak. Tökéletes cipőt akartam, pedig csak egyszer volt a lábamon. Úgyhogy megértelek, bár a választásod nem tetszik.


Sok boldogságot!

2010. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az őszinte válaszokat!

Vannak,akiknek nem tetszik a ruha.Nincs ezzel semmi baj.Ízlések,és pofonok.

Viszont úgy láttam,hogy sokan a ,,...mit ne mondjak ki volt bukva." mondatrészre azt hitték,hogy veszekedés volt.Nem..semmi ilyesmi,de ő is azt mondta,hogy szerinte teljesen felesleges ezekért a ruhákért kimennem külföldre.

Úgyhogy eldöntöttem(eldöntöttük),hogy körül nézek itthon egy-két tervező showroomjában.

Valami nagyon hasonló darabot szeretnék,mint az első képen lévő.Sok tüllel/organzával.Ne legyen túl kihívó..ne legyenek rajta színes gyöngyök/kristályok.Nekem ez a tökéletes ruha.A menyecskeruhával kapcsolatban pedig csak annyit,hogy Léber Barbara honlapján megtaláltam az álomruhát.:)

Igaz,szeretnék módosításokat,de elvileg megoldható,nem?


Kedves ma:11:14-es válaszoló:

Köszönöm szépen a belinkelt honlapokat..gyönyörű ruhák.Találtam egy-két hasonló darabot,ami nagyon tetszik.


Kedves ma:14:35-es válaszoló:

Nem..nem önigazolást várok..egyszerűen csak kíváncsi voltam,hogy Ti mit gondoltok erről a helyzetről,mit javasolnátok.

Hála a jó égnek a cipőim már megvannak,úgyhogy arra nincs gondom.:)


Viszont..lenne még egy kérdésem.Szerintetek baj lenne,ha mondjuk elvinném Léber Barbarához az esküvői ruha fotóját,és megkérném,hogy próbáljon varázsolni nekem valami nagyon hasonlót(vagy ugyanilyet)?

2010. júl. 6. 18:08
 14/21 anonim válasza:
32%

Atyaég!! Ne viccelj máár.. Egy Vera Wang ruháért a világ végére is elmennék!! Ha ez tetszik, ebben szeretnél esküdni akkor ne gondolkozz, hanem menj el érte!! :)))

És adj hálát az égnek hogy megteheted!! Nagyon szerencsés vagy..

Félreértések nélkül, Léber Barbarát nagyon sokra tartom, de azért egy Vera Wanghez ne hasonlítsuk!! Én egy percig sem gondolkodnék rajta!! :))

2010. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem az említett tervezők munkáit. De ha az általad belinkelt ruhák attól a Vera Wangtól valók,akkor nem lehet valamni jó és igényes tervező. Lehet,hogy van híre,és a sznobokat csak ez érdekli. Egy jó tervező soha nem készít két azonos fazonú és kinézetű ruhát. Azért tervező,hogy minden modellje más legyen. Amiket te belinkeltél,azok pedig egyformák. (Mármint szakmai szemmel nézve). Igaza van a varrónőnek. Egyébként én is az vagyok. Ezek a ruhák nemcsak egyformák,de nem is fantáziadúsak. Láttam már dekoratív és egyszerűnek ható ruhákat is,mégis igényesen megtervezve.

Okosabban teszed,ha felkeresel valakit,és személyesen beszéled meg vele az elképzeléseidet. Ezért a pénzért olyan ruhát terveztethetsz és varrathatsz,ami az igényeidnek és az elképzelésidnek megfelel.

A ruhára pedig nincs ráírva a tervező neve. Még azok sem ismerik fel a híres tervezők munkáit,akik ismerik a márkát.

2010. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Kedves tegnap 23:19-es válaszoló!:


Éppen azért választottam ezt a két ruhát,mert (szinte) teljesen egyformák,csak a hosszúságuk különbözik egymástól.

2010. júl. 7. 00:43
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki Léber Barbarát ajánlotta! Szerintem konkrét képet ne vigyél, én lehet sértésnek venném! Próbáld meg elmagyarázni, hogy milyet szeretnél. Egyébként lehet, hogy ő teljesen más milyet álmodna meg neked, nem tudhatod, hogy az tetszene e neked. Mert mondjuk lehet tetszik neked ez a Vera Wang ruha, de lehet nem állna jól. És ő ezekre is odafigyel.

Örülök, hogy a menyecskeruhák közül már találtál neked valót.

Szerintem menj el hozzá, beszélj vele, biztos megtaláljátok a megfelelőt. Sok sikert és sok boldogságot!

2010. júl. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A helyedben biztos körülnéznék itthon híresebb, nagyobb szalonokban, biztos van valami hasonló, azért több millió egy ruháért..., itthon is vannak sokkal olcsóbban szép ruhák, Demetrios, Mori Lee, Cosmobella, IDM...

[link]

[link]

[link]

Megmondom őszintén Vera Wang ruhái nagyon nem tetszenek, ezzel az élen, ha ingyen adnák se kellene, simán turkálós ruhának néz ki, de mondom, ha neked ilyen tetszik....

2010. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
46%

Ezen NEM kiakadni kell!! A Vera Wang ruhának ez a lényege. Vera Wang-et nem igazítunk, a testünket igazítjuk hozzá.


Nem láttátok a Csajok háborúja című filmet???

...ezek olyan ruhák amihez te nem hízhatsz 5 kilót esküvő előtt... ki kell érdemelni, testre vigyázni!

2011. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Imádom a Vera Wang ruhákat, ha férjhez megyek, és lesz rá lehetőségem, hogy ennyire drága ruhám legyen, én ezt szeretném: [link]

2011. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!