Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői nyitótánc - legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői nyitótánc - legyen vagy ne? Nálatok volt?

Figyelt kérdés
Én szeretek táncolni de a párom nagyon nem, és nem is tud. Van értelme így? A vendégek viszont erről kérdezgetnek. Mikor mondom h nem lesz valószínűleg, megkérdezik h miért nem lesz talán terhes vagy?
2019. máj. 11. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezért ne mond le az eskűvöt, bár hamár az elején nem tudja megadni a párod ami kell kèsöbbiekben több gond lesz.Megtanulhatott volna tancolni mint Jim az amerikai pitéből , de látszolag nem vagy neki fontos.
2019. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Ő youtubon van sok vicces esküvői nyitó tánc. Van az agyonjatszott Gangnam style arra lehet bohóckodni. Humor a bénaság gyilkosa:). Vegyétek poénra.
2019. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
[link] 1:40 től érdekes. A Puszi Nyuszi -nál a pasi szinte csak áll. :)
2019. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk volt és nem bántam meg. Egyikünk se tud táncolni, én nem is szeretek, de tánctanár segítségével megtanultunk 2 táncot (1 nyitó tánc: keringő meg egy meglepetés tánc: cha-cha-cha) és nagyon nagy sikere volt. Mondjuk én ilyen "vicces"táncot direkt nem akartam, mert szerintem az csak nagyon keveseknek áll jól, a legtöbb inkább kínos és erőltetett. De ha van kedvetek betanulni valamit, akkor válasszatok zenét és hajrá. Csak lényeg, hogy semmit ne erőltessetek magatokra.
2019. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Több esküvőn voltam, ahol volt nyitótánc. A legtöbb esetben annyira vicces volt, hogy azt nehéz lenne elmondani. Mindegyik párnál a hölgy találta nagyon romantikusnak, a vőlegény meg belement a kedvéért.

Ha ti szeretnétek, ne foglalkozzatok mással, legyen. De ha esetleg a párod nem szeretné, ne nyaggasd.

2019. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk annyi volt hogy kértem 1-2-3 számot amit szerettem a DJtől, és odamentünk, és "táncoltunk" bár szerintem sokan lötyögésnek írnák le. :D

Pont olyan szám volt amiben volt gyorsabb és lassabb rész is, jól vette ki magát, a végére mindenki becsatlakozott.

Férjem nem szeret táncolni, én igen, de pont jó volt így.

2019. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen, nem muszáj.

Nekem az a megoldás a legszimpatikusabb, hogy egy lassú szám az első vacsora után, amire elkezd a pár táncolni, aztán becsatlakozik a többi pár.

2019. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha valami nem megy, nem kéne erőltetni.

Én nem találom viccesnek, a sok viccesnek gondolt táncot, amit megnéztem youtubon, persze tudom, divat most mindenféle véleményt elutasítani, ami nem a párnak kedvez.

De nagyon unalmas már, hogy sokan bevállalják, ami szerintük vicces, miközben már mindenki ugyanazt csinálja, és igazából csak azért, mert az emberek már nem tudnak normálian táncolni.

Én részemről jobban értékelek egy normális táncot, mint egy bohóckodást. Sokkal romantikusabb, és oda illőbb, ez nem stand up comedy, nekem ez olyan feltűnési viszketekség. De kinek hogy.

Még mindig azt mondom, mivel senki nem fog rá emlékezni, ezért tök mindegy.

2019. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

amit 3-mas linkelt az nekem nagyon kínos. másnak nem?

nyilván van eltérő humorérzék, de nem tudom.


vicces táncot nem szeretnék én se, mert alapvetően ez nem egy cirkusz, hanem arról szól hogy 2 ember összeköti az életét. ha az a 2 ember szakmája történetesen bohóc, persze lehet bohóckodni, de sztem mindenki csinálja amihez ért. a társastánc egy olyan dolog amihez régen mindenki értett valamennyire, manapság nem. viszont nem tudom én se, miért annyira kötelező alap eleme ez egy lagzinak.


igazából minél többen nyaggatnak ezzel a rokonságból, annál kevésbé van hozzá kedvem.

2019. máj. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!