Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Zárt dekoltázsú vállas díszíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárt dekoltázsú vállas díszített menyasszonyi ruha mellé válasszak nyakláncot vagy inkább egy lelógós fülbevalót?

Figyelt kérdés
[link] ezt a ruhat valasztottam a nagy napra, viszont az eszwmbe se jutott hogy nem veszek fel hozza nyaklancot mig az egyik ismerosom nem tanacsolta. Egy gyonyos nyaklancot neztem ki aminek az elejen par gyongy helyett kis "kristalyok" vannak, szep, nem tul sok. Fulbevalonak pedig egy bogyo gyongy meg par ilyen kristaly korulotte. Nagyon szep egyutt, viszont felek hogy a ruhaval sok lenne. Mivel mindig hordok nyaklancot azert fura a gondolat hogy ne vegyek fel hozza. Nezegettem lelogos fulbevalokat viszont nem tudok donteni :/
2019. jún. 18. 12:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9/10 - koszi! :)
2019. jún. 18. 15:55
 12/20 anonim ***** válasza:

Annyira szép ez a ruha!!!! :) Én nem vennék nyakláncot, csak a modelléhez hasonló picit nagyobb, de nem lógós fülbevalót.


Sok boldogságot nektek! :)

2019. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyöngy+kristály kombó nem tetszik. De ha neked igen, akkor szerintem ez tökéletesen passzol a ruhához. A karkötő is belefér. Ezt az ékszer szettet máskor is fel tudod majd venni , színházba, alkalmakkor.
2019. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a belinkelt nyaklánc-fülbevaló kombó jó ehhez a ruhához. Bár mondjuk élőben, egészben kellene látni ahhoz a ruhát, hogy mennyire zavaró a gyöngyhöz a kristály, de mivel kristály is van a ruhán, sztem nem lesz ez így rossz.


Én a lelógós fülbevalót hanyagolnám, azzal nagyon bazári lenne. De sztem az sem lenne rossz, a csak a linkelt fülbevaló lenne lánc nélkül.

2019. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A karkötő szerintem felesleges, eleve nem hord az ember egyszerre karkötőt és gyűrűt. A fülbevalónál ugyanez. A nyaklánc mellé csak egy icipici fülbevaló illik.
2019. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a ledves es hasznos kommenteket ! :) igen jo lenne hozza probalni, csak a ruha otthon van en meg kulfoldon melozok, csak juliusban tudom majd ossze probalni :/ azert vagyok bajban az ekszer valasztassal mert igy "latatlanban" kell valasszak :D megrendelem a nyaklancot meg a fulbevalot, meglatom majd milyen eloben, a karkotot tenyleg hanyagolom majd, az annyira nem fontos szerintem se :D
2019. jún. 19. 14:47
 17/20 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent az uzletben megnezni, gyonyoru szep, egyaltalan nincs olcso bizsu hatasa. Az elado kerte mutassam meg a ruhamat, es o is ezeket az ekszereket ajanlotta 😊 elhoztam a karkotot is mert nagyon jol mutatnak egyutt 😊😊
2019. jún. 20. 20:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper választás :)
2019. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezek szerint az eladó sem ismeri az ékszerviselés alapszabályait. Elég szomorú, persze ez a cég nem a jó ízlésről híres.
2019. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
18/19 - koszi :)
2019. jún. 22. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!