Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a házasságkötés menete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a házasságkötés menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom megkérte a kezem és igent mondtam 😊


2 tanús esküvőt szeretnénk, és ezután semmiféle rendezvény nem lenne.


Hova kell mennünk először? Kinek kell jeleznünk a házasságkötési szándékot és mennyi idő után házasodhatunk össze?


2019. júl. 2. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Polgarmesteriben kell intezni.

1 hónappal előbb kell időpontot egyeztetni.

.


Inkabb ne tedd :D

Egy hazas nő.

2019. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Polgári esküvőnél az anyakönyvi hivatalba kell bejelenteni, legkorábban 30 nap a bejelentéstől. Valamennyit be kell fizetni, ez mindenhol más árban van, kb 30 ezer ft, de van ahol hétköznap ingyenes. Igazából csak az időpontot kell egyeztetnetek, a részleteket elmondják. Templominál mem tudom hogy van.
2019. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Pedig minden vágyam 😊😊


Persze tudom, hogy viccnek szántad 😁😁


Minden esetben 1 hónap? Mindkettőnknek első házasság, kizárólag magyar állampolgárok vagyunk, gyerek még nem született meg. Ebben az esetben is ilyen sok idő?

2019. júl. 2. 18:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ilyen sok idő? Hány évesek vagytok, 12, hogy nem bírtok várni egy hónapot? A 30 naptól akkor tekintenek el, ha mondjuk halálos betegek vagytok.

A menetét leírták, a 2 tanús esküvő a legtöbb hivatalban ingyenes, csak nem minden nap tartanak.

2019. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok várni, mert terhes vagyok. Még nem látszik és nem akartam, hogy a fényképeken látszódjon.
2019. júl. 2. 19:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt nem nő meg a hasad.
2019. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
11 hetes vagyok most, nem 6.
2019. júl. 2. 20:46
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

És akkor én tehetek róla, hogy házasság előtt megestél?


A 30 nap az 30 nap. Nem a középkorban vagyunk, hogy ezért rohanni kelljen a házassággal. Tetszett volna erre előbb gondolni.


Amúgy az első terhességből kb a 20. Hétig semmi nem latszik.

2019. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te jó ég nem középkori dolog miatt van ez és nem emiatt házasodunk, csak szerettem volna a legjobb formámban festeni a fényképeken. Ezért kérdeztem rá, hogy minden esetben 30 nap vagy sem.
2019. júl. 2. 21:03
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Ki kell várni a 30 napot. Így jártál. Gondoltál volna akkor a fényképekre, amikor védekezés nélkül tetted szét a lábad. Ja, ha nem lennél terhes, nem lenne esküvő sem. Így valóban muszáj volt :D
2019. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!