Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit írjak az ajándék kártyára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak az ajándék kártyára? (esküvő)

Figyelt kérdés

Barátokkal közösen adunk pénzt, és nászútra szánjuk az ifjú párnak. De nem tudom mit írjak a kártyára, hogy ezt tudják ők is. Valami frappáns kellene.

A képeslap fedőlapjára amit vettem, ez van nyomva:

Az utazás most kezdődik...

De belülre még valamit kellene írni: ...kdhgshgk de mit?????

Ja, a belsejébe is van nyomva írás: az életre szóló boldogság, és szeretet útjára léptek. Gratullálunk!

Légyszi, segítsetek, ma lesz az esküvő.

Köszönöm, és várom a frappáns ötleteket.


2010. júl. 10. 11:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a gyors segítségeket :)
2010. júl. 10. 13:18
 12/13 anonim ***** válasza:
nah mit szóltak?
2010. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, mert nem bontották ott ki az ajándékokat. De gondolom azért örültek. Kiderült, hogy valakitől nászutat kaptak ajándékba. Na sebaj, akkor ez lehet költőpénz, vagy költik másra :)
2010. júl. 12. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!