Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogyan élte meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg hogy esküvő után nem tudott elmenni nászútra mert sajnos nem maradott sok pénze?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az esküvőnk de sajnos 98% tudom hogy nem tudunk elmenni nászútra ,Isztambul lenne az álmom . Van egy családi barátunk vagyis inkább a párom barátai ,ők Görögorszàgba mentek mert a lány álma az volt ,annyira irigy vagyok ,tudom hogy nem szép dolog de ez van ezt érzem .

#esküvő #nàszut
2019. júl. 10. 08:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Anno a szüleim sem mentek. 28 éve házasok.
2019. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tudom ...de attól álmaim vannak..és nászút más.
2019. júl. 10. 08:35
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Elmentek legfeljebb máskor.
2019. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Egy ideig szomorkodtam, de beláttam, hogy a házra jobban kell a pénz. Azóta sem voltunk még egy nap vacak Balatonon sem. De már nem is érdekel...

2 éve vagyunk házasok.

2019. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Kis esküvőnk volt, de jutott pénz a nászútra is. Gondolom, nálatok pont azért nem jut a nászútra, mert elvitte az esküvő. Majd a következő esküvődre megtanulod beosztani a pénzt arra, ami fontos.
2019. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Mi eleve nem is terveztük, mivel az esküvőnk is csak egy sima egyszerű polgári volt, pár meghívottal.Nem rendeztünk lagzit sem utána.Azóta már el is váltunk 12 éve.Én is álmodoztam normálisabb esküvőről, nászútról akkoriban, de pénz az nem volt rá.Beértük ezzel.
2019. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért nem szervezünk nagy lagzit. Kiszámoltuk, hogy az a 3.5 millió amibe a lagzi kerülne nekünk nem éri meg. Kb. 500e-ből tartunk egy szűk esküvőt egy kerti sütögetéssel, a maradék 3M-ból meg kényelmesen elmegyünk 3 hétre Izlandra, mert ez az álmunk. Beleférne egy nagyobb esküvő is, de akkor nem maradna megtakarított pénzünk, Izlandról meg nem mondunk le. Azzal meg nem számolunk, hogy ki mennyi pénzt ad az esküvőn, mert nem azért hívjuk meg őket. Addig nyújtózkodunk amíg a takarónk ér, és felállítottunk egy prioritást. A család meg teljesen megértő, és elfogadta. A mi esküvőnk és nászutunk és mi így szeretnénk.
2019. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem voltunk nászúton, mert építkeztünk. Nekem is van álmom, de majd megvalósítom, ha lesz rá lehetőség.

Ha az esküvő olyan költséges hogy elmehetnétek belőle Isztambulba, akkor menjetek inkább, valósítsátok meg az álmodat és házasodjatok össze két tanúval. De annak, hogy te itt azon kattogsz, hogy kell az esküvő is, meg a toronyóra lánccal, meg még az álomnászút is, nem sok értelme van. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de kicsit gyerekes. Ráadásul beárnyékolja a boldogságotokat. Az esküvőt megelőző időszaknak nem az elégedetlenségről kellene szólnia.

2019. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem lesz nagy esküvő.
2019. júl. 10. 08:55
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem voltunk. Esküvő épp az építkezés közepén volt.

Eszünkben sem volt, hogy esküvő és utána nászút. Főleg, hogy már évek óta együtt éltünk, gyerek is volt már.

2019. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!