Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Arab fiú udvarol. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab fiú udvarol. Mennyire lehet őszinte?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtünk meg.Nagyon szeretnék vele találkozni.Ő már házasságot emleget.Ide jönne Magyarországra.Olvastam sok fórumot.Vannak pozitív és negatív vélemények.Olyanok tanácsát, véleményét kérném akiknek esetleg arab férjük van itt Magyarországon.Hol és milyen iratokat kell majd magammal vinnem ha úgy döntök hogy hozzá megyek.És ezeket az iratokat hol és hogyan szerezhetem be.Ott akar elvenni és utána idejönni. Aztán itt bejegyeztetném házasságot. A fiú marokkói!

2019. aug. 4. 21:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez remélem kamu, azt hittem ilyeneknek már csak idősebb nők dőlnek be.
2019. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok
2019. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Nézd meg a Lányom nélkül soha című filmet!
2019. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok érintett, mert se nő nem vagyok, se arab ismerőseim nincsenek (csak görögök), de:


Hát... Én itt "bejegyzett rasszista" vagyok, de szerintem most ettől függetlenül is gyanús, hogy az uniós állampolgárság hajtja...


És kimenni is egy ilyen rövid ismerettség után hozzá... Hát, te tudod. De azért nézz csak utána, sok történet indul így, ami a nő eltűnésével rosszabb esetben halálával zárul.


Ne mond, hogy nem figyelmeztetett senki.

2019. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Az M1 híradóban megmondták... ez veszélyes...
2019. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Noren1989 ***** válasza:
94%

Szóval mit is szeretne, állampolgárságot?

Mennyit ajánlott érte?


Nagyon remélem, hogy ez kamu, és nem ezt adta ki az agyad hátsó szeglete...

2019. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Ha kimész és ott elvesz onnantól SEMMI jogod nincs. Az is lehet hogy soha nem térsz haza. :)
2019. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
Muszlim férjem van, akit keresztényként ismertem meg, muszlim országban élünk, de az ilyen internetrol hazassagot emlegeto "eljövök Magyarorszagra erted barmikor (hogyne, a vizum folyamat elso komolyabb utananezese utan ket kezet osszeteve fog sajnalkozni hogy neki erre nincs penze)" csavokat egy percig sem tudnam komolyan venni.
2019. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Még jó hogy odaírtam hogy olyanok szóljanak hozzá akiknek Magyarországon van arab férjük. És azt is hogy azért már jó néhány fórumon olvasgattam.
2019. aug. 4. 21:49
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

Ne tedd!! Kint semmilyen jogod nem lesz, lehet még haza sem tudsz jönni.


Egyik volt osztálytársam az orvosi egyetemen jött össze egy arab sráccal. Szimpatikus, illedelmes, tisztelettudó, intelligens, jó humorú volt, tényleg. Senki nem feltételezett róla semmi rosszat. Mégis sokan óvták a volt osztálytársamat, hogy odaköltözzön az ő országába (direkt nem mondom melyikbe). Ha szeretik egymást, akkor itthon (vagy akár az EU-ban) orvos házaspárként boldogan élhetnek.

Nem részletezem, a lényeg, hogy diploma után itthon összeházasodtak, majd kimentek az ő országába, hogy az "iszlám szokások szerint" és "az ottani rokonok előtt is" is összeházasodjanak. Na, azóta (több mint 15 éve) nem látta őket senki az osztályból, csak a szülőktől tudunk némi infót róluk, akik évente(!) kétszer-háromszor beszélhetnek a lányukkal, az unokákat csak képeken látták. Summa cum laude-val végzett orvosként nem dolgozhat, csak otthon nevelheti a gyerekeket. Nem lehet fönt semmilyen közösségi oldalon, nincs saját e-mail címe, csak a közöset használhatja. És még kapott maga mellé egy másik feleséget is.

Most őszintén, kell ez neked? Ha úgy érzed, hogy ő életed párja, akkor itthon is boldogok lehettek, de soha ne menj vele iszlám országba, akkor sem ha meg akarja mutatni az otthonát vagy ha az ő szülei, rokonai meg akarnak ismerni, jöjjenek ők ide.

2019. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!