Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti zokon vennétek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti zokon vennétek azt, hogy anyós tud meg előbb egy fontos dolgot, mint ti?

Figyelt kérdés

Régóta téma volt a férjemmel,hogy el akarja adni a családi házat,ahol velünk él anyósom is. Tegnap közölte,hogy kész itt a vége eladja és már megbeszélte anyósommal is.

Nem az eladás,költözés a bajom,hanem ezt az elhatározást szerintem velem kellett volna megbeszélnie először.

Kicsinyes lennék?



2019. aug. 9. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Valóban Veled kellett volna először megbeszélnie. Nem is értem, miért nem ezt tette, ez lenne a természetes.
2019. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

"Régóta téma volt a férjemmel,hogy el akarja adni a családi házat"


Nekem úgy tűnik kiveséztétek már ezt a kérdést. Akkor meg mi a probléma?

Nem derült égből jött ez a döntés. Elhatározta magát és kész, gondolom nem akart még további 1-2 évig "témázgatni" róla hanem lépett az ügy érdekében.

2019. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha a ház a kettőjük tulajdona, akkor természetesnek tartanám, hogy előbb vele beszéli meg, főleg, hogy te is képben vagy a tervvel.
2019. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szó szerint csak téma volt. Több éve téma. Csak hiányzott ,hogy velem üljön le,hogy kész itt a vége. El akarja adni. 1/1 a férjemé,de venne házat anyósomnak is. Persze a férjem nevén lenne az is.
2019. aug. 9. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadj ki, gondolj arra, hogy anyós külön fog lakni. Én táncra perdülnék, tojnék rá, hogy melyikünk tudta meg előbb!!
2019. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Lehet nekem is picit rosszul esne, de igazából nem várhatod el hogy valaki válasszon az anyja és a párja közt ha mindkettővel jó a kapcsolata.

Lehet ő volt hamarabb a közelében, hamarabb találoztak mittudomén.

Ettő még nem lesz anyámasszony katonája, te meg ne agyalj vagy parázz ezen. Így jött ki a lépés.

Ne gondold túl.

2019. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Miért kéne???

Az egyik a felesége akivel, a párja , a másik meg megszülte, felnevelte.

Miért kéne összevetni a kettőt, amikor teljesen más és ledegradálni a szülő-gyerek kapcsolatot?? Még akkor is ha a gyerek már felnőtt.

Nyilván felnőtt korban már az embernek a párjával van intimebb kapcsolata de csak ezért ledegradálni az anyját...nem okés.

2019. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

*akivel családot alapíthat

Lemaradt sorry

2019. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem bírom, amikor felnőtt ember még a szüleinek engedelmeskedik és fontosabb neki az, mit mondanak neki, minthogy a párjával beszéljék meg a közös életük dolgait. Amúgy törölték az egyik válaszokat -.-
2019. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
*válaszomat
2019. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!