Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kapcsolatban párjuknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban párjuknál jelentősen rosszabbul keresők nagy része valóban ellenzi a házassági vagyonjogi szerződést?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi az oka ennek?

Már eleve arra gondolnak, hogy válás esetén vinni akarnak a társ vagyonából?



2019. nov. 13. 14:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
#19, nem azt mondtad ugyanúgy vagy? Tehát te sem dolgozol jelenleg és valószínűleg nem is fogsz a közeljövőben. Akkor mégis miből futja az anyagi biztonságra? Msgtakaritasom van boven nekem is, saját lakás es huszonmillio allamkotvenyben. De ez nem jwlenti azt, hogy mondjuk itt élünk 10 évet Ausztraliaban és akkor a cégből amit ketten (nagyrészt a férjem szaktudasaval) felepitettunk nekem semmi nem járna. Ugyanennyi idő alatt en otthon is nagyon sokat félre tudnék tenni a kozepvezetoi (sales coordinator) fizetesembol. Itt az elkovetkezendo par evben biztos nem tudok a szakmamban elhelyezkedni.
2019. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
19%
#21 Egyáltalán nem ugyan így vagyok. Van munkám, mindig is volt. Soha nem élnék úgy együtt a párommal, hogy egy fillért nem tudok beleadni. A cégben tulajdonrészem van, akkora amekkora korrekt egy ilyen helyzetben annak függvényében, hogy mennyi munkát illetve tőkét raktam bele. Nem értem hogy gondolhatja valaki hogy ha a párja rak bele mindent valamibe akkor neki jár annak a fele... A semmire.. hogyne.
2019. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!