Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem azt mondta rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem azt mondta rám, hogy álagos vagyok nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés

Ha valaki szereti a párját nem csodásnak és rendkívülinek kéne lássa?Nem arra gondolok, hogy teljesen bele lásson nem reális dolgokat az illetőbe.

Ti mit gondoltok erről?


2019. nov. 16. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Amíg az a tűz ég, valószínűleg "vakok" vagyunk. Sajnos ez már elmúlt ott úgy gondolom
2019. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Milyen körülmények között mondta?
2019. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szexre csábitás előtt egy szuper megerhelő nap után (sütés,főzés,munka,edzés,gyerek logisztika).

Mondtam neki, hogy őrület,milyen napokat kell néha levezényelni, szerencséje van,hogy így bírom a strapát.

Erre azt mondta,hogy ez az átlagos. Mondtam neki, hogy én azért ebből látok kevesebbet a környezetemben.

Rákérdeztem,hogy ő milyennek gondol engem, erre mondta,hogy átlagosnak.

2019. nov. 16. 10:29
 4/18 A kérdező kommentje:

Amit még érdemes elmesélnem,hogy két jól profitáló vállalkozásban vagyok érdekelt. egyik saját, a másik 50% tulajdonjogú.

Van egy lányunk,aki 4 év masszív harc,pallérozás,fejlesztés után lett egészséges és normális. Az szintén csak az én reszortom volt évekig. Van egy házunk,amit kizárólagosan én tartok rendben. 65 kilót fogytam 2 év alatt, mely szintén bizonyítja,hogy nem voltam, sem vagyok egy átlagos ember. Heti 4x edzek, minden nap főzök, heti 3-4 minőségi szex,amit én kezdeményezek zömében.

A környezetemben, a családomban,a munkahelyemen,a barátaim egy sem tart átlagosnak.

2019. nov. 16. 10:38
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Mert az vagy!


Jobb lenne ha hazudna?


Vagy...ilyen fullos vagy? [link]

2019. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Te kis drága. Hogy lennék már ilyen bomba. Nem az alkatom a kérdés.
2019. nov. 16. 10:44
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
5-ös, az ilyen nő rád sem néz. Álmodozz csak.
2019. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Andi80018 ***** válasza:
100%
Vagy azért mondta, mert kisebbségi komplexusa van, vagy azért, mert annyira megszokta a teljesítményedet, hogy neki ez már fel se tűnik, átlag, és tényleg nem értékel eléggé. Úgy tűnik, inkább te vagy a férfi a háznál! :-)
2019. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nincs takarásban ő sem, elismerem az ő érdemeit is, jó pasi, jó a munkájában, szeretem őt, és ezt tudja. De fura, hogy ami neki természetes,azért más összetenné a ket kezét.
2019. nov. 16. 11:10
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez alapján már nem szeret és nem bécsül meg.

Majd megteszi más.

2019. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!