Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem azt mondta rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem azt mondta rám, hogy álagos vagyok nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés

Ha valaki szereti a párját nem csodásnak és rendkívülinek kéne lássa?Nem arra gondolok, hogy teljesen bele lásson nem reális dolgokat az illetőbe.

Ti mit gondoltok erről?


2019. nov. 16. 10:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Megszokta, hogy jó dolga van, neki ez az átlagos. Ha majd nem nyalod ki a fenekét, akkor észreveszi, hogy a dolgok nem "járnak" neki, hanem keményen meg kell dolgozni mindenért.
2019. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeret, nem értékel. Egyértelmű.
2019. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
De ezeket arra mondta, hogy dolgozol, házimunkázol, gyereket nevelsz stb., nem? Szerintem ezeket valóban csinálja a legtöbb nő, én sem tartom különleges teljesítménynek.
2019. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is az itt a gond, hogy túl magasra tetted a mèrcèt magaddal szemben. De mivel èvek óta ebben èl, ez számára már megszokott, átlagos. Ès ez azèrt elèggè kifejezi azt is, hogy nem èrtèkel, mert úgy tűnik neki, hogy ez neki alanyi jogon jár.

Ideje befejezni ezt a "megfelelèsi kènyszert", hogy tökèletesnek, ès különlegesnek mutasd magad. Legyèl átlagos. Ne akard a család összes kínját-baját,ügyes-bajos dolgait egyedül a nyakada venni. Nem is dolgod, se nem kötelessèged. Ő is a családhoz tartozik, vegye ki a rèszèt. Akkor majd rájön, hogy mit vittèl vèghez eddig egyedül. Sose szabad így kinyalni a párunk fenekèt, mert nem èrtèkelik, nem tudják mi munka van mögötte.

Szóval tessèk lejjebb adni a reljesítmènyt, őt meg osztoztatni a terhekben. Amúgy is ez lenne a normális ès egeèszsèges.

Amúgy ő mennyit dolgozik? A gyerekkel foglalkozik? Háztartásban vègez valamit?

2019. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sokat dolgozik,bár eredményesen, de szinte sztahanov tempóban.

Itthon a kerti munkát szívesen végzi. Ha megkérem egy-egy kisebb dologra, mosogatógép pakolás,vagy pucoljon zöldséget,míg én mással babrálok megteszi.

De az utolsó kutyaeledeltől a pékségig, a zöldségesen át minden az én reszortom. Ha nagyon nyafizok eljön velem.

A pluszt,amit nyújtok nem csak a napi rutinra értem. A barátaink vendéglátását,a család összefogását,ahogy vele foglalkozom, szinte babusgatom, a meccsem a gyerekkel, a testemmel ezek mind olyan nehezek. Amik a környezetemben nincsenek. Vagy ha kellene vele foglalkozzanak sem teszik.

2019. nov. 18. 00:36
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen,azt gondolom ennyit tud és ennyire szeret. Nála ez a maximum.
2019. nov. 18. 00:37
 17/18 anonim ***** válasza:

Leírás alapján nem rád mondta, hogy átlagos vagy, hanem arra a helyzetre, hogy a mai világban átlagos dolog az, hogy gyereket nevelsz, edzésre jársz és mellette dolgozol is valamennyit. Rengetegen ugyanezt csinálják.

Az már más kérdés, hogy ha te épp kicsit ki akarod neki panaszkodni magadat, akkor lehetne empatikusabb is, uram bocsá' felajánlja a segítségét néhány dologban.

2019. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs valami nagy szókincse, de szerintem EQ-ja se.

Én nagyra tartottam mindíg a feleségem család menedzselő munkáját, bár ennél aktívabban vettem részt benne

2019. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!