Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyha a feleségem azt mondta, hogy belefáradt a reménykedésbe, hogy még érezheti magát nőnek mellettem, elszálltak az illúziói és tovább nem akar így élni, akkor még menthető a házasságunk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 09:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át hogy mi fontosabb. Kergetni a pénzt vagy ő?
2019. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan nagy gond. Mindketten kell tegyetek az ügy érdekében. Abban a szakmában, amiben te vagy megengedheted magadnak, hogy egy-két hónapot kevesebbet dolgozz, hamarabb menj haza pl. pihenni, aludni, ugyanakkor úszni egy-egy jót hetente egy-két alkalommal, kicsit megszépiteni magadat, mint férfi. Ugyanezt beszéld meg feleségeddel is, adj neki pénzt egy kis kozmetikára, fodrászra, kondira, úszásra, stb., hogy ő is frissüljön fel. Nagyon megérik ezek a befektetések.

Érdemes pár szexi, nagyon erotikus női és férfi fehérneműket is nézni sexshop-okban vayg felnőtt játékokat, nem hiszem el, hogy ezek nem érdekelnek titeket. Egy-két havonta érdemes vidéki panzióba is menni kettesben (érdekes szexis ágyak is szoktak lenni), ahol hangosak lehettek, természetben is szeretkezni, stb. Nagyon jó, ha ilyesmiket megpróbáltok, mert azután napokig-hetekig csak ezeknek a hatásai alatt vagytok érzelmileg :). Legyetek olyanok, mint a kamaszok, megérdemlitek, mint biztos, hogy mindketten sokat dolgoztok :).

2019. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy ha valakit érdekel, Marosvásárhelyen tudok egy nagyon jó panziót, ahol kellemesen erotikus ágyak vannak :).
2019. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Mondtam a feleségemnek, hogy majd ünnepekkor csinálhatunk programot, addig viszont muszáj dolgoznom.

Az hiányolja, hogy nem bújunk össze esténként és nem beszélgetünk, hogy nincs szex.

Az utóbbi 2 hónapban tényleg nem volt szex, nyáron se sokszor, de amilyen fáradt vagyok minden nap szerintem ez érthető is.

2019. nov. 25. 16:54
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért ünnepek előtt is lehet egy-két kis "izelitő", szerintem, egy estére-éjszakára elmehettek egy panzióba. Nézegessetek pár szexis játékot, ruhát szexshop-okban: google-szexshop, rengeteg van :). Ha valakit érdekel, tudok linkelni pár jobb és izléses ruhát, talán játékszert is :).
2019. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Nincs ezzel semmi baj,ha teneked a munka a fontos,akkor a nőd majd talal maganak szeretőket,vagy lelep.

Ha egyedül maradsz nem lesz ilyen gondod,szexmentes baratsagot meg igy is fent lehet vele tartani,karacsonkor meg husvetkor rairsz h szia hogy vagy,aztan le van tudva.

2019. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen magányos, besavanyodott. Én is az vagyok a házasságomban. A kifogás, dolgozik, mintha én nem. Egymillió beszélgetés után már teljesen feladtam. Annyi közted és az én párom közötti különbség, hogy ő azért megdugna... De ennyi. Lélekölő, magányossá teszi az embert. És az nem igaz, hogy a napok csak és kizárólag szürkék lehetnek, és valójában a nap végét sem várod már, mert ugyan az a szr vár másnap is 7/7(a hétvége annyiban más, hogy ott munkahelyre nem kell beutazni), a párkapcsolatnak menedéknek kell lennie, nem gyomorgörcsnek, tehernek.

Én egy időben, amit a kapcsolatunk okozott űrt vásárlással próbáltam kitölteni, az űr megmaradt a szekrényben nincs hely, és fel sem akarom venni, mert nincs kinek minek hová. Persze mellé én is gályáztam, hogy hátha ha többet teszek bele jobb lesz, nem lett, sőt.

Egymás mellett élünk, és ennyi.

2019. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek: Csinálj napi 15 percet, amikor ténylegesen csak rá figyelsz!! Telefon, laptop, TV, gyerekek nélkül!
2019. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

A feleséged helyében 2 havi szexmentesség után én biztos nem várnék még egy hónapot, hogy hozzám nyúlj.

Egyetlen hetet adnék, hogy felkenj a falra, utána már nem kellene megkívánni.

2019. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Még is miért gondolod azt hogy beszélgetés és érintések nélkül működik egy kapcsolat?

Ez a 2 dolog a motorja az egésznek. Ha ezek nincsenek akkor számolj azzal,hogy elhagy vagy keres valakit aki figyel rá.

2019. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!