Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyha a feleségem azt mondta, hogy belefáradt a reménykedésbe, hogy még érezheti magát nőnek mellettem, elszálltak az illúziói és tovább nem akar így élni, akkor még menthető a házasságunk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 09:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Azért azt tudni kell ez mióta tart, és mikor lesz vége.

A kapcsolat olyan mint a virág, ha nem öntözöd megdöglik. Ez az entrópia törvénye igaz minden dologra, ami változásban van. Ha te nem adsz energiát a kapcsolatba, akkor egy ideig az eldöcög tartalékkal, de ha elfogy a tartalék...érted. Egy drabig az ember nője megért, meg munka, meg ja. De egy virág is megdöglik előbb utóbb, ha nem kap vizet. És nem róhatod fel neki.

2019. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Olvastam egy könyvet nemrég, amiben pont erről is szó volt. A címe a szokás hatalmas volt. Az író felesége, hasonló dologra panaszkodott. Elég volt annyit változtatnia kezdetben, hogy minden küldött egy kedves sms-t. Reggeli szokásába ezt beépítette. Hidd el, egy ölelés, és egy rád gondoltam kedves sms, ami nem több 1 percnél, na jó max. 2. az nagyon jól esne neki biztosan. Próbálj apróságokat becsempészni a szokásaidba, ha még most nincs is úgy időd együtt lenni vele, hogy érezze, gondolsz rá.
2019. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!