Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Van olyan férfi a környez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van olyan férfi a környezetetekben, aki nem a férjetek és szívesen összegyűrnétek vele a lepedőt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#8, bocs.
2019. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van,a szeretőm.
2019. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"van hozzáférésem mindenéhez"


Biztos jó kapcsolat lehet :DDD


Na, nem mintha a válasz többi része nem tükrözne egy kis agybajt :D


Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 10. 16:49
 15/19 anonim ***** válasza:
Van. Szerintem mindenkinek van csak van aki bevallja van aki nem .
2019. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És mi a baj azzal ha van?Nem hiszem,hogy az a természetes ha nem nézzük meg nőként a pasikat és fordítva. Szembejönnek, beszélgetünk, társaságba megyünk, mindenki megjegyzi,hogy jól néz ki, kellemes a hangja, jó Vele beszélgetni. Ez még messzemenőkig nem számít megcsalásnak. Sőt, az sem, ha el tudnánk képzelni Vele többet is. Ha már teszünk ezért, vagy megtörténik, na, az a megcsalás.
2019. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amikor van párom, nem szoktam másokról álmodozni. Most nincs párom és van egyvalaki, igen.
2019. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kb. már szégyellhetem magam, mert nekem nincs ilyen... :))

Van olyan férfi igen, akiben elismerem, hogy van valami vonzó, de odáig nem jutnék, hogy le is feküdjek vele. Ahhoz nekem érzelmileg és bizalmilag több kell, és ez a több csak a páromnak van.

2019. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy értve? Ha a férjem nem lenne, vagy őt megcsalva? Nem mindegy. Egyáltalán nem vágyom rá, hogy megcsaljam a férjem, de ha nem lenne, akkor tudom, kivel szexelnék. Azzal, akivel megismerkedésünk előtt is. A férjem előtt volt két tartós, sokéves szexkapcsolatom és néhány rövidebb is ezekkel párhuzamosan. Ezeket lezártam, amikor megismertem a férjemet. Nem vágyom vissza hozzájuk, de férj nélkül még mindig velük dugnék, mert jó volt velük. Szerencsére azért a férjemmel jobb.
2019. dec. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!