Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tetszik neki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik neki, hogy nem akarom elvenni. Miért nem lehet ezt megérteni?

Figyelt kérdés

Van egy lakásom, egy kis saját vállalkozásom. Nem szeretném, hogy ha pár év múlva esetleg szétmegyünk, akkor mindez feleződne, vagy csak akár magyarázkodnom kellene a bíróságon arról, hogy ki építette ezt fel.

A páromnak viszont nem tetszik a sima együttélés gondolata jogi kötöttségek nélkül, mert ő nagy esküvőről álmodott, de a hülye barátnői is egyfolytában szajkózzák, hogy miért nem veszem már el.

Miért olyan ördögtől való dolog az, hogy szeretem, mellette vagyok, de szeretnék mindene eshetőségre felkészülni? Vagy a pénzemre játszana?


2019. dec. 28. 15:21
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
94%

"Gondolom, itt gyakorin túlteng a nők jelenléte, ezért lehetnek itt ennyire "felkészült" és öntudatos válaszolók."


Nő vagyok, házas, és a házasságban én vagyok a jobban kereső, vagyonosabb férj. Nem rettegtem, tudom hogy a törvény mit nyújt.



"nem egy kisemmizett férfit ismerek, akinek csak a spermáját akarta az asszonyka, aztán gyerekestül, házastul lelépett, örülhetett, hogy nem kellett tartásdíjat fizetnie."


Hagyjuk a kamut. Közösen vásárolt házakkal szokott lenni a probléma, de SOHA nem veszik a külön vagyont. Ha pedig tartásdíjat nem kell fizetni, az azt jelenti, hogy a nő megkapta a ház tulajdonjogával a teljes tartásdíjat, ez az alku. Ilyen valóban van, egyébiránt 18-20 évig lehet perkálni a gyerektartást. Na nem gondolod, piszlicsáré vagyonkádat féltő kisbarátom, hogy majd csinálsz egy gyereket, különvagyonra hivatkozva dobod anyut, és még a gyerek felneveléséhez sem járulsz hozzá...


Őszintén szólva a barátnőd így jár a legjobban, el ne vedd, hadd keressen magának egy normális pasast.

2019. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
89%
Hopp, nem férj, hanem fél :D
2019. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

19: Az nem olyan ház, ami a férfinak a házasság előtt megvolt. Az a férfi csupasz seggel ment a házasságba és soha nem volt saját 1/1 tulajdonú háza.

Hány osztályt végeztél?

2019. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
A "dobot anyut"-ról annyit, hogy több mint 80%-ban a nők adják be a válókeresetet. Amúgy képes vagy szöveget értelmezni? Neked az jön le, hogy én akarom dobni, fogyaték? A piszlicsáré vagyonkám egyébként valószínű többszöröse a tiédnek.
2019. dec. 28. 18:21
 25/44 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Kérdező: Nem, azt reméljük, hogy ő fog téged dobni egy olyan emberért, aki nem egy jobb nőre ácsingózik, és őt csak jó a szamár is elven tartja, hanem tényleg őt akarja.

Még mindig nem válaszoltál arra, hogy miért nem írtok vagyonjogi szerződést.

2019. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
92%

Akinek valoban van valamilye, az nem felti ilyen maniakusan, mint a kerdezo, hanem tisztaban van a jogi lehetosegekkel, megteszi a lepeseket es megnosul.


Nincs itt vagyonka, hacsak nem egy egyszemelyes ceg meg egy 15 eves vedlett Opel nem szamit annak.

2019. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
90%

24: nyilván ok nélkül, nem a degenerált lusta és félrekúró férfiak miatt, áh, nem.


Nekem nincs fütykösöm, hogy növeszteni kelljen anonim oldalakon a vagyonommal való kérkedéssel. Csak elmeséltem hogy nem kell a hímsovinizmus, már a nőknek is lehet saját vagyona, tehát egy házasságba ők is visznek és bukhatnak. Ezért vagyok képben a jogaimmal, szemben veled. Csatlakozom azokhoz, akik szkeptikusak a cégeddel kapcsolatban, mert ennyire ostobán nagyon nehéz a piacon megmaradni.

2019. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
12%
Úgy kell csinálni hogy a barátnőd ne kapjon semmit ha netán szétmentek.Azok a bizonyos barátnők nem véletlenűl bíztatják.
2019. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%

"nem egy kisemmizett férfit ismerek, akinek csak a spermáját akarta az asszonyka, aztán gyerekestül, házastul lelépett, örülhetett, hogy nem kellett tartásdíjat fizetnie."


Ilyen nincs. A no valoszinuleg kifizette a hazat, ha kozosen vettek. A volt ferj meg orult a penznek, haverok-buli-fanta, es szepen lezullott.


A ferjem es csaladja valoban modos, de annyira, hogy elso latasra eszre se venned. De sosem volt koztunk ez tema, mert tudtuk, hogy nekem ahhoz semmi kozom. Es mivel nekem is van hatterem, nincs is igenyem ra.

2019. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű, elmentek egy ügyvédhez és írtok szerződést, ha belemegy akkor ok ha nem akkor pénzre megy
2019. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!