Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tetszik neki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik neki, hogy nem akarom elvenni. Miért nem lehet ezt megérteni?

Figyelt kérdés

Van egy lakásom, egy kis saját vállalkozásom. Nem szeretném, hogy ha pár év múlva esetleg szétmegyünk, akkor mindez feleződne, vagy csak akár magyarázkodnom kellene a bíróságon arról, hogy ki építette ezt fel.

A páromnak viszont nem tetszik a sima együttélés gondolata jogi kötöttségek nélkül, mert ő nagy esküvőről álmodott, de a hülye barátnői is egyfolytában szajkózzák, hogy miért nem veszem már el.

Miért olyan ördögtől való dolog az, hogy szeretem, mellette vagyok, de szeretnék mindene eshetőségre felkészülni? Vagy a pénzemre játszana?


2019. dec. 28. 15:21
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
16%
Én tényleg nem értem a lepontozókat. Miért baj ha félti a pénzecskéjét? Szerintem ez főleg az olyan nőknek piszkálja a csőrét akik " jól akarnak férjhez menni".
2019. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
64%

Azért ha nem megy bele a szerződésbe akkor sem biztos, hogy a pénze megy.

Gondoljatok csak bele ti hozzámennétek egy olyanhoz aki azzal indít, hogy szerződést kössetek mert nem bízik sem bennetek sem a kapcsolatotokban?

Mert én szerintem inkább azt mondanám, hogy akkor hagyjuk ezt az egész esküvőt...


De persze megértem a nőnek ez az álma.

Most kérdező döntsd el mi a fontosabb neked a szerelmed vagy a vagyonod.

2019. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az már rossz kezdet, hogy odaírtad kérdésnek az utolsó mondatod. Te vagy vele ha ennyit nem tudsz akkor ez milyen kapcsolat?
2019. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
80%
A legnagyobb szerelem is atcsaphat olyanba hogy ki akarja forgatni a vagyonából
2019. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

34. Az àltalàban mérges, bosszúszomjas emberekre jellemző. Pl ha a màsik fél össze vissza hazudozott, félrek***rogatott stb. Tehàt ràszolgàlt, hogy kicsit megszorongassàk. Van aki ezek után így éli ki magát, bár speciel olyanok is vannak akik szerint kellene a halálnak az ilyen gané mocskos pénze. Fulladjon bele.

Aki eleve úgy àll hozzà, hogy majd lehet szakítunk, az nem tervez komolyan a màsikkal, illetve minek megy bele a kapcsolatba egyàltalàn? Nem sok nőnek van kedve épp aktuàlis dugóeszközt jàtszani.

A kérdezőnél egyértelműen elköteleződési probléma van. A vagyonkàja kifogàs.

2019. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, saját lakással, egyedül vagyok tulajdonos a tulajdoni lapon, ezen egy házasság nem fog változtatni, az előző tulaj egy nyugdíjas nő volt, egyedüli tulajdonosa az ingatlannak, pedig férjnél volt.
2019. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%
Kedves előző. Jó rendben, ilyen is van. És akkor?
2019. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Az exxel 4 évet húztam le, fél évig az án fizumból éltünk, mert ő épp önmegvalósitott. Az albit az én pénzemből rendeztük be, számlák, kajsa, közös pénzből ment, aztán amikor elköltöztem, vittem mindent, amit vettem. Ő segített költözni, teljesen egyetértett a tárgyak elosztásával. Aztán azt hallottam vissza, hogy elvittem mindenét. Szóval lehet hinni bármit, de a másik oldalt is érdemes megnézni.
2019. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
27: tipikus karrierista nulla "nő", aki a munkahelyén a kollégáival hetyeg, közben a férjének a szemébe szerelmet hazudik.
2019. dec. 30. 05:03
 40/44 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, miután kiélted magad az itteniek szidásában, sikerült-e már őszintén elmondani a barátnődnek, hogy egyáltalán nem akarod elvenni, és nem a vagyonod féltése miatt?
2019. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!