Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Hogy csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Hogy csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
A héten beteg voltam, itthon feküdtem, ez idő alatt figyeltem meg, mennyi mindent csinál meg a feleségem teljesen egyedül. Mikor dolgozom, reggelente, mire lemegyek az emeletről kész a reggeli, a kávém, úgy ahogy szeretem, a gyerekek felöltöztetve és ő is teljes harci díszben. A pici akivel most itthon van már kora hajnal ébren van, van hogy elmegy vele kocogni, úgy, hogy a babkocsiban tolja. Mindig van meleg étel, mindig tiszta a ház, nagyobbik gyereknek mindig kész a házija, jut ideje szelektíven gyűjteni a szemetet, mesét olvasni a gyerekekkel, virágot ültetni a kertben, új recepteket próbál ki, türelmes. Most amíg beteg voltam úgy ápolt mint egy kisbabát. És végig olyan megnyugtató a jelenléte minden helyzetben. És ezt a napi rutint végignéztem és csak ámultam mennyi tennivaló van egy napba bezsúfolva és erről fogalmam nem volt. Kicsit hálátlannak érzem magam, mert ezeket adottnak vettem. Nektek mi esne jól háziasszonyok, anyák? Mivel lepjem meg, hogy tegyem könnyebbé az életét?

2014. jún. 12. 18:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%

Bejárónővel.

Bébiszitterrel.

Wellness hétvégével.

Nyaralással.

2014. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

*

Vagy a legjobb, hogy ezentúl segítesz neki!

2014. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de nehezen hiszem, hogy akár te, akár a feleséged, léteztek... legfeljebb Stepfordban...
2014. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Mondd ezt el neki, köszönd meg neki, lepd meg valamivel, segíts neki, amiben csak tudsz.
2014. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

1. Ha van rá keret, akkor heti egyszeri takarítónő is sokat segít.

2. Próbálj te is többet beletenni a házimunkákba, vegyél át tőle

3. Vegyél neki például egy közeli wellness-létesítménybe bérletet, vagy lepd meg egy szépségdélutánnal, körömlakkozás, fodrászat, ilyesminek mindig örül egy kisgyerekes anyuka.



Egyébként a feleséged helyében is örülök, hogy észrevetted, milyen sokat dolgoznak az anyukák otthon :)

2014. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Talán néha egy kis segitség jól jönne a számára!

És ha teljesen igaz amt irtál akkor eljön majd egy olyan időszak mikor kipurcan a sok "tennivalótól"!

Tapasztalat...

2014. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez megint egy provokálós kérdés lesz, vagy ennyire álomvilágban élsz, hogy fogalmad sincs a teendőkről. Ha az utóbbi, akkor felmerülhetne, hogy ki veszed a részed a házi munkából.
2014. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
A feleséged egy ufó.Ilyet nem tudok csinálni, különösen a reggeli kávéd fogott meg.
2014. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%

"Mivel lepjem meg, hogy tegyem könnyebbé az életét?"


Úgy, hogy hazaviszel egy igazi férfit neki,

és akkor legalább nem kell együtt hálnia egy ilyen lúzerrel, aki unalmában kamu kérdéseket írkál ide!

2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Amennyiben a kérdés valós,javaslom,hogy esténként vacsora után mosogass te,egy héten legalább egyszer teregess ki mosás után,menj el a boltba helyette bevásárolni,vagy vidd el a gyereket valamerre.Néha vidd el vacsorázni,menjetek valahova kettesben.Ezek nem nagy dolgok,és mégis sokat jelentenek.
2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!