Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek igaza van Dér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van Dér Heninek és Shobert Norbinak? Tényleg ezért válnak el legtöbben?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem Dér Heni elég jól megfogalmazta ezeket a dolgokat,igazat kell adnom neki, Norbi rosszul fogalmazott, de ha így értette akkor neki is! De vajon ezért van a legtöbb válás?



2020. jan. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem hiszem, hogy ezért vállnak el a legtöbben, de az szerintem teljesen igaz megfogalmazás, hogy ha párod tertén drasztikus változás történik (20-30kg nagyon az) akkor megváltozhat a szexuális vonzódásod vagy teljesen eltünhet.


Ilyenkor jön az elvállás, esetleg megcsalások vagy a férfi papucs és elfogadja, hogy örökké olyan nővel kell lennie akihez szexuálisan nem vonzódik és kínkeservesen éli le az életét.



Csak példának. Egy ilyen 30kgos változás maximálisan megváltoztatja a másik kinézetét. Olyan szinten, hogy lazán eltünhet a szexuális vonzalom.


Ez meg nem felszínesség, mert nem mi irányítjuk a szexuális preferenciánkat. Nem akaratosan mondjuk a másikról hogy "mostantól nem tetszik".


[link]

2020. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
86%

"Igen de Heni meg említette azt is, hogy egy férfi se hagyja el magát, ha a nő sem (és fordítva)"


Azigen, mert aztán Heni nagyon jól ismeri az összes magyar embert :D Nyilván vannak esetek, amikor ez igaz, de baromira általánosít. A h.lyék okoskodnak, nem is tudják, mennyire tudatlanok, és ezzel mennyi embert bántanak.

2020. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Persze végül is valaki például nem tehet a súlyáról. Dér Henit én sem szeretem, de van 1-2 dolog, amivel egyet értek.
2020. jan. 21. 19:02
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

5


Hát ez nem meglepő.

Ahogy írtam, Norbi egy végtelenül felszínes ember, ő ezek szerint csak azért nem kúr félre, mert Rékácska nem kövér. De ezt is írtam, Rékácska ennyit tud.

2020. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk a lófejűt sem kell sajnálni, zsák a foltját.
2020. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
22%

Dehogynem mindenki ismétlem MINDENKI tehet a súlyáról,ez csak önigazolás keresés.

Kalória deficit,alacsony szènhidrát(minőségi),no cukor,no kenyèr,no liszt.

A többi kifogás.

2020. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
66%
#16 persze, véletlenül sem a rohanó világ, stressz okozza, hogy az emberek túleszik magukat / rosszul esznek... és hogy nem igazán van idejük rendes sportra, főleg kisgyerek mellett.
2020. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
19%

17-eske mondjuk hobbitestépítő vagyok de ne zavarjon.

Annyira tudatlan Norbi mégis felépített egy hatalmas vàllalkozást.

Te mot építettèl fel?

Hányszor jársz edzeni?

Csináltàl már diétát többet is?

Szálkàsìtás tömegelès nálad hogy néz ki?


Lehet többet értek hozzá,mert több diétán vagyok túl meg tömegelésen.


Ez a magyar abba is okos amihez fingja sincsen.

Mint a kocsmában ott mindenki miniszterelnők,jogász,focista,boxolo,futó,olimpikon,erőemelő.


Nézzél utána ezeknek:

- Glikémiás index

- kalória deficit

- egyszerű szénhidrát

- összetett szénhidrát


Szerinted ha csökkented a CH-t meg elhagyod a junk foodot akkor kevesebb lesz a kalória ergó deficites leszel,tehát fogysz.

Plusz megiszol napi 3 liter vizet vagy CUKORMENTES teát.


Szerinted mitől hìznak az emberek?

A levegőtől?


Bírom amikor olyanok szólnak hozzá akiknek nincs benne az életmódjában az egészséges táplálkozás és sport.

2020. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
18%

18-as de meg nincs táplálkozási kultùra.

Kaját meg lehet otthon is csinálni,ételhordóba elviszed munkahelyedre.

Kis kreativitás,ugye?

2020. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
70%

19


Még egy valami vagy: Ostoba. :)

2020. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!