Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek igaza van Dér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van Dér Heninek és Shobert Norbinak? Tényleg ezért válnak el legtöbben?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem Dér Heni elég jól megfogalmazta ezeket a dolgokat,igazat kell adnom neki, Norbi rosszul fogalmazott, de ha így értette akkor neki is! De vajon ezért van a legtöbb válás?



2020. jan. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek felszínes celebek véleményei, mert ömlik belőlük a kulturálatlanság. Egyébként én viszolygok ettől a fitnesz fasizmustól, amit a Heni és Norbi képvisel. Hülyeség az, hogy a sport megtisztítja a belsőnket is. Inkább arrogánsabbá, lenezővé és öntelté tesz. Mindenki sportoljon annyit amennyit akar, de ne legyen emiatt egy nagyképű megmondó ember, ha meg azzá válik akkor maradjon csöndbe és tartsa magába a véleményét, mert ezzel mérgezi a társadalmat. Eskü emiatt nem nagyon hiszek a szólásszabadságba, mert annyi mindenki visszaél ezzel, hogy komolyan ráférne erre a társadalomra egy intelligens, művelt, kulturált állami kontroll.
2020. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
64%
Kedves gyk vezetőség! Ezt a 44%-os fasisztát illene már innen kibanolni. Sok szart összehordott már ez a magamutogató gyökér!
2020. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
2020. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Dér Heni inkább maradjon csendben. Nek sok férfi álma, hiába hiszi azt szegény. Ugy néz ki mint egy kokszos férfi arcú nő.
2020. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de Dér Heninek jók. Playboyos képei. Sokat vertem rá.
2020. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
75%
Dér Heni lefogyott,és most támogatja a féleszű Norbit,meg azok táborát,akik azt hiszik,hogy felsőbbrendűek mert 10 kg-t fogytak...De Norbi is meg Heni is kövér volt.De vannak akik meg sem híztak soha annyira, hogy le kelljen fogyniuk...Még sem ír róluk cikket a nőklapja
2020. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Basszus, összekevertem Galambos Dorinával. Szóval nem Dér Henire vertem, távol álljon tőlem. :)
2020. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

47


Na azért! :) Dorina ezerszer jobb nő, mint a Dér Heni!

2020. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
#48 jó hát nem is kinézet alapján kevertem őket. Végülis mindkettő megasztáros, és mindkettőről készült fotósorozat. :)
2020. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy mindkettőjük képzett belgyógyász, dietetikus, nem valami amatőrök akik olyan dologba ütik az orrukat amihez nincs közük. Mert nem mindent lehet tornával korrigálni, vagy diétával. Aki eleve szemetet eszik, annak a teste éhezik, mert nem kap elég tápanyagot, erre mit csinál? Fogyózik, kevesebbet eszik amitól még több falási roham fog rátörni, majd végül feladja a legtöbb esetben, hiszen kikészül, Ez emésztési zavarokhoz vezet.

A legtöbb túlsúlyos soha nincs kivizsgálva, nem nézték meg a májfunkciókat, hormonháztartást, endokrinológus sem vizsgálta vagy pszichiáter. Pajzsmirigy, magas ösztrogénszint, magas cortizol szint, krónikus stressz szindróma, vesebetegeknél vizesedés, duzzadások, különböző vitamin v. ásványhiány is okozhatja a hízást. Nem mindenki zabálástól hízik meg. Ezek az emberek végül elfogadják, hogy ők ilyen tipusok. Hízékonyak.

Rengeteg belső vegyi folyamat külön is vagy együttesen akadályozzák a fogyást, a zsírraktározásra ösztönözhetik a szervezetet. Ha ezekkel tisztában lenne kicsit is Norbi meg a spanja nem marasztalna el látatlanban több ezer embert. Komolyan egy orvos vagy pszichológus szerényebben viselkedik és nem ennyire arrogáns a betegeivel, mint ők ketten.

2020. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!