Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek igaza van Dér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van Dér Heninek és Shobert Norbinak? Tényleg ezért válnak el legtöbben?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem Dér Heni elég jól megfogalmazta ezeket a dolgokat,igazat kell adnom neki, Norbi rosszul fogalmazott, de ha így értette akkor neki is! De vajon ezért van a legtöbb válás?



2020. jan. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

És mi van fordítva? Ha egy férfi hízik meg és tesped a kanapén a tv előtt, vagy akárhol, a lényeg, hogy igénytelen lesz, pedig tehetne ellene? Ahogy Heni is mondta, csak ugye megint a nőkre van kihegyezve. MINDKÉT féltől elvárható, hogy ne igénytelenedjen el. Egy férfi is elvárhatja, hiszen miért is akarna hozzá érni a másikhoz, ha csak eszik és görgeti a fb-t egész nap meg a kanapén ül, ápolatlan, viszont a ez a nőkre is igaz, ő sem kíván egy férfit, ha tespedt, igénytelen, pia szagú, egész nap meg sem mozdul. Én is ismerek olyat, a nő dolgozik, főz, mos, takarít, a férje (akinek régen volt munkája, de kirúgták és elkényelmesedett) pedig max a kocsmába megy el néha napján, nézi a meccset, semmit nem csinál, ami eléggé meg is látszik a testén. A nőnek már nincs hozzá gusztusa, ezért is vannak való félben.

Szóval valamelyest jó a kijelentés, csak úgy kéne fogalmazni, hogy:azok az EMBEREK és nem pedig, azok a NŐK, hiszen egy kapcsolathoz nem csak 1 ember kell! Ez az amit nem értek benne, de Heni viszont jól össze szedte, hiszen ezt is megemlíti szerencsére.

2020. jan. 21. 22:19
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Na Dér Heni szerintem pont befoghatna a pofáját szerintem párkapcsolati kérdésekben mert hullanak mellőle a pasik mint a legyek, gyakrabban váltogatja őket mint én az alsóneműmet. Arról nem beszélve, hogy nem csak a kövérség lehet taszító hanem az a férfire gyúrt test is ami neki van azzal a 6 vakolattal is csúnyácska arccal megfejelve. Bagoly mondja verébnek kategória nálam.
2020. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a Dér Henit de szült már? Mert a Norbi nem az biztos. Szóval ha ő sem szült, akkor mire fel osztják az észt?
2020. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani, hogy tudnék mutatni pár csinos nőt, akit mégis megcsaltak és elváltak. És úgy értsétek, hogy 40 évesen röhögve letagadhattak volna egy tízest. Na bumm!
2020. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt Norbièk ès Henièk is mutatnak valamit a külvilágnak a kapcsolatukról de az nem biztos, hogy úgy is van!

Lásd Norbika aki megcsalta Rèkát.

Semmi nem az aminek látszik ès nem tudjátok otthon mi van velük mert nem èltek velük. De szerintetek mennyire van minden rendben ha fèlre....? Ráadásul Rèka vèkony szóval szerintem nem kène Norbikának az èszt osztania...

2020. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Van ebben igaz , hogy a férfiak a látványra indulnak be , de pl az en volt ferjem akarta es igenyelte velem a szexet akkor is amikor terhesseg miatt szaz kiló fölé hiztam . En nem akartam es ö igen, pedig borzasztóan néztem ki

Azt tudom mondani , hogy vannak pasik akik nagyon finnyásak , minden kedvüket szegi , az ilyen nem jó

2020. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Az elhizas az csak egy indok. Arra ra lehet fogni mindent, es a masik meg csak vedekezni se tud.


(Nem azt mondom, hogy ne figyelj oda magadra!)

2020. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor lelki oka van a túlsúlynak

„A túlsúly csak a felszín, a fogyás pedig a megoldandó probléma része csupán, hiszen csaknem mindig lelki okai vannak az elhízásnak. Sokszor önértékelési probléma vagy régi trauma áll a háttérben, ezért sehova nem vezet a sokkterápia, a megszégyenítés” – állítja Makai Gábor pszichológus.

2020. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Pszichológus, orvosok, terapeuták, szakemberek mondják el a véleményüket az üggyel kapcsolatban:


[link]

2020. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
igaza van szerintem
2020. jan. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!