Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Ti elvárnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elvárnátok a feleségetetől aki frissen szült, hogy puccba vágja magát mikor érte mentek a kórházba?

Figyelt kérdés
Frissen mosott haj, szexi ruha, smink, parfüm, magassarkú stb.
2020. jan. 24. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem unják, valószínű a kérdező ugyanaz a férfi-esetleg másik férfi, aki a napokban folyamatosan ezen élvezkedett.

Ennyit még szerintem nem írtak neki nők.

2020. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen próbálják az igényesség látszatát kelteni, de ez egyfajta komplexus lehet, nőknél megfelelési kényszer, sima joggingban is ugyanúgy szalonképes lett volna. Nekem sem tetszett amikor próbáltak volna terelgetni, hogy jobb lenne ha kitenném a melleimet, ez nem tudom kinek lenne jó mert engem zavarna.
2020. jan. 24. 21:41
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
hagyjuk már azt az embert végre pls :D szerintem is baromságokat beszél most és mindig is, de légyszi ne kelljen már a gyiken is ezt olvasni :c
2020. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Apaként mondom, hogy az a férfi aki ilyennel foglalkozik ahelyett hogy a gyermekében gyönyörködne az egy eltorzult lelkületű véglény aki nem érdemli meg az apaságot.


Norbi meg egy büdöslábú celeb akinek szereplési mániája van.

2020. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a frissen szült feleségemtől az egyetlen dolog amit elvárok, hogy minimum egy, de akár két hétig ágyba maradjon, wc-re menjen és szoptassa meg a gyereket. Minden mást én csinálok addig. Rendeződjön csak vissza zsigerileg szépen a terhesség előtti állapotába, utána lehet puccoskodni.
2020. jan. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!