Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem az agyamra megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az agyamra megy a homeoffice alatt. Mit tennétek, hogyan lehet ezt megoldani szerintetek?

Figyelt kérdés

Én eddig is itthonról dolgoztam, ő pedig újabban homeoffice-ban van, velem egy szobában.

Amióta itthon van, az agyamra megy, folyamatosan idegesít valamivel, és amikor már teljesen kész vagyok, akkor röhög rajta.

Nincs hozzám egy jó szava, mindent undok módon közöl, folyton beleköt valamibe.

Mindig szépen kérem, hogy ne kötekedjen, hogy szépen mondja el ha baja van, és hogy ne röhögcséljen amikor épp felmérgesít, de semmi hatása. Várom az ötleteiteket, előre is köszi!



2020. márc. 20. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Vita helyett, keféljetek. Esetleg spontán cumizd le. Meglátod, más lesz.
2020. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért mentél egy ilyen emberhez hozzá? Ha nincs gyerek, gondolkodni kellene a külön élésről.
2020. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez nem egyedi eset sokan vannak így ebben a helyzetben, de próbáljátok meg oldani ha másképp nem is menjetek külön szobába.
2020. márc. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!