Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Agyamra megy mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyamra megy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk egy honapja elotte meg nem eltem senkivel sem egyutt..

Viszont.. most lehet jo paran felfogtok rohogni de engem mar megorit a folyamatos fingasaival... en elhiszem higy ez termeszetes dolog es egyet egyet elereszt de o nala ezmar egesznapos van hogy kajanal is odafingik az ember orra ala.. sokszor meg ra is segit mar elobb utobb osszefogja magat sz...rni:)

Rettento budos es kicsit sem fogja vissza magat vagy menne arrebb vagy el..!!


Tudom hogy vicces olvasni, de nem hisztitek mennyire gusztutslannak tartom mar ezt a dolgot....

Nem az elso komoly kapcsolatom erdekes ott meg se kaptam szelutest a szagtol meg nem vacsora kozben engedte ki maga alol vagy a kis haloszobat telefingva ejszakara ugy hogy ki kelljen szelloztetni...

Es meg egyszer nem a fingassal van a bajom csak mar szerintem erolteti is es egy kicsit sincs tekintettel a masikra csak rohog rajta mint az ot eves...

mar beszeltem vele errol hogy szerintem direkt csinalja.. de aztmondja h nem mondtam h legalabb a szobabol alljon ki...

De nem.... Ketszer kertem mar , mivel mehetnek en is az agyara hogy eszbe kapjon? Ami hasonlo kaliberu hogy lassa mit csinal...


2018. nov. 10. 10:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen igénytelennel nem laknék együtt,bocs.
2018. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az egyik felreertheto vesszo hiany miatt, szoval azt mondta nem direkt csinalja es kertem alljon ki legalabb a szobabol
2018. nov. 10. 10:31
 3/30 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt mar en is erosen gondolkozom rakta megyek haza beszelek barataimmal mert nem igazan erzem jol magam es nem tudom hogy kell ennek idot adni vagy ez ilyen es kesz... nincs tapasztalatom egyutt elesben senkivel sem..
2018. nov. 10. 10:33
 4/30 anonim ***** válasza:
64%

Miket eszik?

32/f

2018. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

Erőltesd te is a fingást és meglátod hogy nem lehet...

Természetes dolog ami tőle független!

Van aki többet ereget van aki kevesebbet.

Én is elég sokat és büdöseket nyomok, nem tehetek róla, ha visszatartod akkor meg megfájdul a hasad. Egy lehetséges opció hogy kimegy mikor kell neki, de akinél gyakran jön az nem fog kijárkálni 5 percenként, érted...

2018. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
El kéne mennie orvoshoz, mert az ilyen szintű bélgáz nem egészséges az biztos.
2018. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
ilyen igénytelen gyerekessel nem maradnék 1 percig sem,ez kisfiú agyilag,már ha van neki.
2018. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Jo ha problema lenne neki nem kaja kozben rohogve fingna az asztalhoz.. es nem ot percenkent fingik... de napi 10-15ot.... es EGYnel sem menne ki vagy a lakas masik szobajaba.....
2018. nov. 10. 10:41
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Ezt hogy erőlteti? Max, ha olyanokat eszik direkt, amitől erősen képződik. Amit irsz, az nem természetes. Doki, étrendváltás. Nem érdekli, akkor én is elgondolkodnék, mikor csomagolok össze és lépek.
2018. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mindenfelet eszik.... nagyjabol valtozatos, parolt zoldsegek, sult husok, kesudio, pisztacia.. gyumolcsok.. szendvics.. gyumolcsle, viz... neha csoki, neha gyros neha chips teljesen atlagos
2018. nov. 10. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!