Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az agyamra megy. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az agyamra megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindennap hajnal öttől délután egyig dolgozik. Sehová nem jár, így a délutánokat azzal tölti, hogy engem idegesít mert beszélgetni akar. Komolyan néha már nem tudok vele miről. A munkájához nem értek (vállalkozó) elmondom neki mi történt aznap és kész. Ha mennék valahová ne menjek mert ő velem akar lennni. Hogyan toleráljam ezt a hülyeséget?
2018. aug. 22. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd hogy keressen maganak egy normalis embert. Te meg vegyel aranyhalat.
2018. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem illetek össze és kész. Felesleges ezt erőltetni.
2018. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy egy pár együtt akar lenni nem hülyeség. Én inkább azt nem értem, mi a problémád azzal, hogy ő délutánonként beszélgetni akar? Mikor kellene szerinted beszélgetnetek, együtt lenni?
2018. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
56%

Nekem elsőre az öld meg magad jutott eszembe, de ezt azért nem lenne szép javasolni.


Szakíts vele, mert ez nem fog működni. Keress olyat, aki hasonlóan szeret létezni egy kapcsolatban, mint te. Illetve a jelenlegi párod is találja meg azt, aki az ilyesfajta 'mindig legyünk együtt' kapcsolatot preferálja.

2018. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3# De miről beszélgessek vele mindig? Mi lenne, ha ő mondjuk tv-zne én pedig csinálnám a dolgom? Mosogatás közben is azt hallgatom, hogy így meg úgy, meg ülj már le egy kicsit
2018. aug. 22. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

"de miről beszélgessek vele mindig? Mi lenne, ha ő mondjuk tv-zne én pedig csinálnám a dolgom? Mosogatás közben is azt hallgatom, hogy így meg úgy"


Nem szereted te ezt az embert. Én 10 év után sem érzek soha ilyet, hogy nem akarom hallgatni, meg inkább lennék egyedül mint vele.

2018. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Hagyd el.


Volt ilyen csajom, gyakorlatilag két másodpercre nem tudott békén hagyni.


Szerettem, de mikor hazajövök meló után és egy kibxott zenét nem tudtam meghallgatni mert ő már jött, mondta-mondta, és ráadásul a fele fxság volt...


Fárasztó az ilyen ember.

2018. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

*De miről beszélgessek vele mindig?


Bár miről lehet beszélgetni órákon keresztűl:D

Nem értelek:D Ha nincs kedved beszélni, akkor meg beszéltesd őt például:D felteszel egy kérdést neki, válaszol rá, és te meg megindítod: tényleg, nahyát, ezt te így gondolod, és hű, meg ha. A végén azon kapod magad, hogy 3-4 óráig csak ő fog beszélni, te pedig nyersz egy pici szusszanásnyi időt csendben:D

2018. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Arrol o nem tehet hogy nem egy buval baxott keciunalmas alak mint te. Engedd el ot...mondjuk.
2018. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó vagyok, a párommal nincs semmi hasonló gond.


SOKAT beszélgetünk, de nem egyfolytában nyomja a sódert, és pláne nem veri ki a hisztit, ha azt merészelem mondani, kérek egy óra! nyugit munka után, mert zsong a fejem.


Exem erre már ugrott, hogy mi az, hogy nem érdekel, amit mond, és társai.


35ffi

2018. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!