Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányodnak a párja ha szegény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányodnak a párja ha szegény, javasolnád hogy keressen jobbat?

Figyelt kérdés
Mondjuk már ha házasságig "fajul" a dolog, akkor leülnél elbeszélgetni vele hogy gondolja meg mire adja a fejét?

2020. márc. 30. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Én leülnék vele házasság előtt beszélni hogy biztos e abban hogy ez a férfi lesz e a férje!

De NEM azért mert a férfi szegény,sőt ha az én anyám lennél valószínűleg felháborodnék,ha erről akarnál beszélni velem.

Inkább arra gondolj,hogy a lányod szereti és nem egy pénz éhes nő személy.

És ha majd összeházasodnak akkor együtt tudják gyarapítani a vagyonukat és nem maradnak szegények.

2020. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Amikor elolvastam ezt a kérdést, hirtelen bevillant, hogy biztos, hogy 2020 van? Biztos, hogy nem 1920?
2020. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Mellesleg a lányodnak se tiltja senki, hogy jól keressen.
2020. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Még akkor, mikor összejönnek. Mire a házasság szóba kerül, addigra nem szólnék bele. Inkább segítenék nekik előbbre jutni (kapcsolatok, támogatás, stb.)
2020. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

# 2


Azért kérdezem mert velem 26 évesen a 23 éves barátnőm (még nem feleségem) azért szakított mert a családom (értsd a szüleim) nem voltak elég jómódúak az ő elvárásai alapján.

2020. márc. 30. 19:47
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Ahol a pénz jobban számít mint a szerelem ott baj van. N
2020. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%

Ha lenne lányom akkor alapból ugy nevelném hogy csak is egy tisztességes normális srácot válasszon aki tiszteli szereti és életképes és ne legyen olcsó lotyó!


Nem most kellene fogni a fejedet miután lényegeben tojtál a tisztességes nevelésre!

2020. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy régimódi vagyok, de én nem tartom elítélendőnek, ha egy pár együtt teremti meg a jólétet, együtt "küzdi fel" magát. Szerintem sem a pénz számít, nyilván nem mélyszegénységről van szó. Csak mondjuk a 2/3-át keresi meg az adott fél.. és? :) Az összetartás sokkal jobban számít
2020. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor rosszul tetted fel a kérdést. Mert a szüleid szegények, nem te. Az megint más tészta, ha a kérő azért szegény, mert nem vitte semmire az életben...
2020. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem lányom van, bár még nem eladó, de már most is magyarázgatom neki az élet dolgait. nem az a lényeg hogy pénzes legyen a jövendőbelije, hanem az, hogy egy jó, piacképes végzettséggel rendelkezzen, legyen szorgalmas, becsületes. az első időkben mindenki rosszul keres még, aztán szorgalommal, jó szakmával előbbre lehet jutni. ha viszont egy lusta dög, aki még tanulni is rest volt, vagy ilyen drogos-piaás-cigis féle, hamar elásnám szerintem.
2020. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!