Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányodnak a párja ha szegény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányodnak a párja ha szegény, javasolnád hogy keressen jobbat?

Figyelt kérdés
Mondjuk már ha házasságig "fajul" a dolog, akkor leülnél elbeszélgetni vele hogy gondolja meg mire adja a fejét?

2020. márc. 30. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Hát, amikor az én párom szegény volt és munkanélküli, anyukám és nagymamám is megjegyezték, hogy választhatnék anyagilag stabilabb férfit. Pedig mindketten emancipált, jól kereső nők. Szerintem minden szülő aggódik a gyereke jövője miatt, de ennek semmi köze a pénzéhességhez.
2020. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt, az ő élete, az ő döntése.
2020. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

11

Aggódni lehet, de az évek során bármi előfordulhat.

Szegényből lehet gazdag és gazdagból szegény is.

De az még mindig jobb ha valaki egy szegény emberrel házasodik össze szerelemből és gazdagok lesznek, mint ha valaki azért osszehazasodik valakivel, mert gazdag de tegyük fel szerelem nincs, majd végül szegények lesznek.

2020. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Rockarc ***** válasza:

Tavol alljon tole, hogy beleszoljak a valasztasaba. Majd rajon. A vagyoni allapot meg ugyis valtozik, csak egy pillanatkep, amit felmutat belole. A tobbi mar az adott emberen mulik. Ha nem egy lusta trogert valaszt, akkor ez nem jelent problemat. Ha pedig ilyet valaszt, akkor nekem nem ott van tennivalom, hanem az elmult 5 evben kellett volna tennem valamit, hogy ilyen helyzet ne alljon elo, mar keso.


44F

2020. márc. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

A férjem csóró volt, mikor összejöttünk, 10 éve 90 ezret keresett. Kb. én is. Most van egy szépen felújított házunk, kocsink, 2 gyerekünk, kényelmesen, jól élünk. Ezt együtt értük el, és még mindig bőven van fölfele. Vannak még terveink. Ezek alapján nem, én nem akarnám szétszedni őket, így is el lehet érni a célt. Ami fontos, hogy hajlandóság legyen rá.

N32

2020. márc. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen utolso de az megint más hogy a srac a csóró vagy a szulei!

Azaz higy a srac egy lusta disznó vagy pedig csak rossz helyzetbe született de amugy jol tanul jo szakmát vagy egyéb végzettséget szerez és ugy áll a dolgoknak neki ahogy azt kell!

2020. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, ezért írtam a végén, hogy az a fontos, hogy hajlandósága legyen előrébb lépni, és tenni magáért.
2020. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A szegénybol lehet jómódú is.... Ez nem mervado.

A gyerekemet szeresse, tisztelje, tartson ki mellette jóban rosszban.

A pénz is fontos persze de nem a legfontosabb. Bármikor felkuzdheted magad ha akarod

2020. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem javasolnàm hogy elqurvuljon, és pénztárca alapjàn vàlasszon. Szàmomra ez undorító.
2020. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan félreértették a kérdést meg persze nincs is normálisan megfogalmazva.

Gondolom itt nem arról van szó,hogy a lány összejön egy 17-28 éves fiúval és mivel a fiúnak még jogosan nincs egzisztenciája ezért "szegény" és ott kellene hagyni.

Itt inkább arról lehet szó,hogy tényleg "szegény" tehát egy felnőtt ember mondjuk érettségivel jó esetben akinek mondjuk van egy gyárisoron munkáj vagy akárhol ahol mondjuk éppen annyit keres,hogy megél és elmegy a fizetése a hitelekre ,iphonra és cigire és ebből nem akar vagy tud kilépni és előrébb jutni ,mert pl a családja is így élt. És a szülő ezt látva gondolja,hogy nem lenne jó ötlet ilyen pasival a lányának.

De szerintem kevés olyan nő van aki otthon tök más példát látva és saját magát ezerszer jobban eltartva azt mondja,hogy neki ilyen pasi kell. Szóval így nem igazán jó a kérdés.MErt hasonló kaliberű nő szeirntem nyugodtan legyen ilyen férfivel. Az más,hogyha oylan buta,hogy ő akarja eltartani a pasit... az már a saját hüylesége.


Nekem am szüleim tök jó példa mármint apukám,ő nagyon szegény családból jött van egy öccse is. Apám önerőből több gyerkkel olyan egzisztenciát ért el ami simán a top 10%. Az öccse ugyanott maradt meg a szegénységben kevesebb gyerekkel,sőt a felesége vállal 3 állást,hogy eltartsa őt míg ő otthon fetreng. Szóval nem tudom személyiségtől függ én simán látom a barátomon aki 28 éves és niylván még nincs semmi tulajdona se lakás,se kocsi ,hogy hihetetlenül ügyes,talpraesett ,tanult ,hogy egyáltalán nem kell majd félnem ,hogy mi szegénységben fogunk élni,vagyha lesz is ilyen biztos vagyok benne,hogy ketten simán előrébb fogunk jutni.

2020. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!