Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A fèrjemnek szerelmi viszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrjemnek szerelmi viszonya volt a házasságunk alatt, a szeretője teherbe esett, napokon belül szül. A fèrjem mègis a közös gyermekeinket ès engem szeretne visszakapni. Volt valaki hasonló helyzetben? Megmenthető a házasság?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 00:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg ezt a videót. Ott is azt történt, mint nálatok. Egyértelműen látszik, h a nő egy labrotlo, a pasi meg vegigmosolyogja az egészet. Nekem hányinger az egész, én a nő helyében peklapattal vágtam volna fejbe. A nő viselkedése is visszatetszo sok ponton egyébként.


Egyebkent ha nézted a frissebb híreket látod, h végül az ő kapcsolatuk is tönkrement. 2015 végén már nem lakott ott a pali.

2020. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
72%

FOSIK!


Fosik, hogy 2 helyre kell fizetnie a pujatartásit, meg mellé egy lakást, meg a közös hiteleket.


FÉRFI vagyok, nem sajnálom a palit, mert buta mint a föld.

ALAP, hogy igazi férfi nem szaporodik.

2020. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan..vagy a nőnek nem kell, vagy rájött hogy kezdheti elölről a gyereknevelés nyűgjeit, a szeretővel sem minden csodaszép és csodajó, jönnek a gondok. Pont úgy ahogy minden családban. A kényelem véget ért, most sunnyogna vissza a megszokotthoz. Figyeld meg ha nem fogadod vissza még te leszel a rossz. Ezen nincs mit megmenteni szerintem. Ahhoz külön gratulálok hogy gumit sem húzott, egy kivizsgálás nem ártana neked sem.

A videohoz annyit fűznék hozzá, hogy a csaj ott rontja el hogy azt hiszi mindenhol ez van, és minden ferfi ilyen.

2020. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
13%
Megmenthető, de ez rajtatok múlik. Igen, mindkettőtökön, nem csak ha te akarod. És hosszú folyamat. Párterápiát javasolnék.
2020. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

17# vagyok

Lefelejtettem, most éppen nem du..ghatja a szeretőt, mert mindjárt szülni fog és még egy ideig nem du..ghatja, mert ott lesz az orditozó csecsemő, és hát ahogy sokan írták, a szeretőnél is megváltoznak a körülmények, gyereknevelés, problémák, pénzkiadás,...

Mérlegre tette a régi életét és az újat ami várhat rá és nyilvánvalóvá vált számára, hogy ami eddig szórakozás volt, az most véresen komoly lett és megint menekül. Az ilyen típus mindig így fogja megoldani a problémáit.

Most teper, mert ez az érdeke, de hidd el nem miattatok teper, hanem csak önzésből, de erre te is rá fogsz jönni hamarosan.

És egy nagyon fontos dolog, a baba egyfolytában emlékeztetni fog téged a szeretőre. (Nálam még a szerető is kiverte a biztosítékot, nemhogy még gyereket is csinált volna neki!)

2020. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Èrzelmekkel ès 2 pici gyerekkel sajnos nem mindig tudom tisztán làtni a dolgokat, hogy hogyan tovább. Kìvülàllókènt èn is azonnal a vàlàst javasolnám. Jelenleg albèrletben lakik, a szerető nèha nèha feltűnik. Szívesen olvasom a tovàbbi kommenteket is! Köszönöm!
2020. ápr. 8. 20:28
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Benne lenni nehéz, ezért nem árt ilyenkor külső szemmel nézni a dolgokat. Mar irtam, es tovabb fenntartom ilyen nincs h gyereket csinalok valakinek es megbanom. Megbanni azt lehet hogy pl. csunyan szolsz valakihez, vagy egy csoknal meg lehet azt mondani. Ehhez a szituhoz ez kevés. A gyerekek miatt nehéz, próbálom átérezni. De szerintem hosszabb tavon teljesen kicsinalna az önbecsülésed, meg ramennel idegileg hogy most epp hol van, kivel van, esetleg becsuszott meg egy gyerek valakitol..hat nekem ez nem kéne.
2020. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg talán feldolgoznam hogy felrement ba a helyzet úgy kívánja stb, merlegelnek. De hogy gyerek is lett? Hülye vagy? Vissza ne fogadd!!! Takarodjon a P... Ba!! Ha meg vissza engeded magadra vess ha újra megteszi. Szeretnél mostoha anya lenni? 1x meg tette máskor is megfogja! És még magára is hagyná az újszülött babat. Ez 1 féreg.
2020. ápr. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már boldogulsz egyedül,akkor nehogy visszatáncolj!Ő csak szépen fizessen,más nem kell tőle.
2020. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vágnám ki mint macskát sz@rni!! Amit főzőtt egye meg!! Legyen a kisbaba mellett is ha már megcsinalta!! Sosem bocsájtanám meg...
2020. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!