Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg velem van a probléma? Én látom rosszul?

Figyelt kérdés
Megkaptam ma reggel a férjemtől, hogy neki olyan uncsi, hogy én állandóan álmos vagyok, meg fáradt. Mert amikor egyetemre jártam, akkor mindig fáradt voltam. Megjegyzem, egy óvodás, illetve később elsős gyerek, munka és háztartás mellett csináltam, nulla segítséggel. Most home office van, hajnal 4kor kelek, mert napközben nem tudok dolgozni. Most azt hányta a szememre, hogy 11kor este miért nincs kedvem mosolyogni rá. Persze az hülyeség, hogy ő egy órára átvegye a gyereket, hogy legyen időm a hobbimra, vagy kicsit magamra. Ő viszont h ugyanúgy éli a napjait, dolgozik, él a hobbijának. És persze most közölte, ő nem marad itthon hétfőn a gyerekkel, mikor nekem egyszer egy héten be kell mennem a munkahelyemre.
2020. ápr. 18. 11:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap nem főzés kevés már ebben a helyzetben. Hosszabb ideig kell kitartanod, de még így sem biztos, hogy képes lesz belátni a saját hibáját. Gondolkozz el azon, hogy hónapokig, akár évekig is képes vagy-e kitartani, és mennyire éri meg neked ez az egész házasság. Nekem nem érné meg. A férjed tipikusan azaz ember, akinek a felesége csak egy házvezetőnő napközben, este meg legyen egy rib.anc az âgyban. Semmi tisztelet nincs benne feléd már. Rengeteg energia, idő lenne ezt kinevelni belőle, ha egyáltalán ki lehet még. Én nem kínlódnék már ezzel. De te tudod. Nekem nincs türelmem ilyen pasikhoz, ez nem férfi.
2020. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 ugyanigy jartam, a masodik ferjemmel mar okosabb vagyok. Gyerekneveles uez. De kar h anyaink ezt nem mondtak el anno. Bar az enyem a mai napig korbeugralja apat, aki nem eszik ketszer uazt es takaritani 10evben egyszer ha takarit.
2020. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

"Hát, eleinte a rózsaszín köd, kedveskedni akartam. Aztán megszokás lett a jó. Mikor meg kértem csendben, hangosabban, veszekedtem vele, semmi nem használ. Úgy gondolja, ez a nő dolga, hogy minden házimunkát megcsináljon. Hiába beszéltünk róla, hogy nem csak én eszek, b nem csak én koszolok."


Tipikus hiba...


Előbb beeted a pasit, hogy melletted semmi dolga, mert te főzöl, mosol, takarítasz, mert "kedves vagy", aztán egyszercsak úgy döntesz, hogy ez csak a reklám volt, mostantól neki is mindenben részt kell venni.


Ő meg értelemszerűen úgy gondolja, hogy eddig nem kellett, akkor most mi változott.


Így jár mindneki, aki ilyen módon akar pasit fogni, hogy előbb eljátsza a tökéletes házicselédet szexrabszogát, bármit, aztán csodálkozik, hogy mikor a pasas ráharapott, akkor nem fog változni

2020. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
'Úgy gondolja, ez a nő dolga, hogy minden házimunkát megcsináljon.' - Úgy bírom, amikor ilyen magukat férfinak nevező nyomorultak ezzel jonnek... Csak kozben meg kimarad az egyenlet másik fele. A mondat másik része. Tok szép és jó, hogy nekem nokent ez a dolgom. Úgy legyen, ámen, legyen CSAK ez a dolgom, mert te elvegzed férfiként a rád eső munkát, es kényelmes, minőségi életet biztosítasz a családodnak, úgy, hogy a felesegednek nem kell dolgoznia,es csinalhatja egesznap az általad munkáját vélt dolgokat. Hiszen, ha ilyen klasszikus felállásban szeretne nézni a ferjed a dolgokat, akkor neki meg ennyi a feladata. Ja, hogy az már nem megy mert nem keres eleget, és neked is dolgoznod kell? Akkor fogja be a száját.
2020. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Igen, mondtam már neki én is, hogy akkor tarts el és nem szólok egy szót sem. De csak kiröhögött.

Most is mondta, hogy unja a zombi üzemmódomat. Mert keljek később, ne 4kor és mikor este 9 felé lefeküdt a gyerek, akkor álljak neki dolgozni. Most is elmondtam neki, hogy szükségem volna olyan időre, mikor egyedül vagyok, nem nyüzsög senki rajtam. De szerinte ez hülyeség és a sok éves testi és szellemi fáradtságot ki lehet pihenni úgy, hogy egyszer alszok egy órával többet. Nyaraláskor is ez volt. Ő pihen, mert fáradt és ez neki jár. De legalább éjjel tudnék aludni. De borzasztóan horkol, vagy a tévét hagyja bekapcsolva. De a horkolásra is annyi a véleménye, hogy ha fáradt lennék, akkor nem érdekelne engem az, hogy ő horkol, aludnék.

2020. ápr. 18. 13:45
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért hagy kérdezzem már meg, hogy egy ilyen semmirevaló szarnak minek vállaltál gyereket.... Miért van még mindig ennyi ilyen nő aki azt hiszi, hogy a szerencsecsomag palija aki egy szalmaszálat nem tesz keresztbe majd jó apa lesz? Miért kell olyannak gyereket csinálni aki eddig se vette ki a részét semmiből?
2020. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, a gondolkodás, önbecsülés hiánya miatt. Szokásos sablon indoklások:"dehátszeretem, azt hittem majd miattam megváltozik", stb. A kérdező esetében még a pasi seggének a kinyalása is a rózsaszín ködben tetézte a helyzetet.

Ez a házasság már elvan cseszve. A kedves férjecske semmin sem fog változtatni, mert ahhoz túl önző, egoista, lusta és elkényeztetett. A kérdező meg vagy megszokja, vagy lelép, de pozitív változásra nem számíthat a férjének nevezett gyerek részéről.

2020. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Andi80018 ***** válasza:
100%
Az a köd nem is rózsaszín volt már, amikor gyereket szültél egy ilyen intoleráns idiótának, ha nem piros! :-D
2020. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A férjed egy tahó. Nem kellett volna gyereket szülni neki.
2020. ápr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Már látom a húgom csodás, szép jövőjét az ilyen kérdéseknél. A férje alapjáraton nem lenne egy lusta szar, de a kapcsolat elejétől kivesz a kezéből mindent, kiszolgálja, körbeugrálja, hogy megmutassa, hogy ő milyen tökéletes nő, király feleség. Rohadtul bánni fogja ezt, ha megszületik az első gyerek, és apu majd baszik mindenre, mert eddig se kellett semmit csinálnia, de akkor már késő lesz. Szakadhat meg egyedül. Anyám dettó ugyanezt csinálta apámmal, mindent kivett a kezéből, majd én drágám, hagyjad csak, pedig ő magától csinálta volna a dolgokat otthon. Most így 35 év házasság után meg szidja, mint a bokrot, hogy milyen egy lusta disznó, semmit nem csinál, vasárnap is csak leteszi a seggét az asztalhoz, várja, hogy elérakják a kaját, mert arra sem képes magától. Na, vajon miért?

Mindeközben anyu is, meg a tesóm is kórusban szidnak engem, hogy milyen gáz nő vagyok én, mert a férjem is csinálja a házimunkát, néha ő főz, tereget stb., hogy ne én szakadjak már meg munka meg 2 gyerek mellett 🙄

Kérdező, anyagilag meg tudsz állni a lábadon? Ha igen, én lépnék a helyedben, hidd el, csak könnyebb lesz az életed, ha nem fognak napi szinten baszogatni, és nem kell őnagyságát körbeugrálnod. Sajnos ezt az alapjainál rontottad el, úgyhogy nem hiszem, hogy tudsz mást tenni azon kívül, hogy elfogadod ezt, vagy elválsz. Ráadásul a leírtak alapján a férjed se nem tisztel, se nem szeret, telibe leszar, nem hinném, hogy bármi okod lenne vele élni a továbbiakban.

2020. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!