Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes valakivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valakivel együtt maradni, ha folyton vissza süpped abba a viselkedésbe, ami nekem nem elegendő?

Figyelt kérdés

Sokszor céloztam eleinte, mit érzek kevésnek. Mire vágyom. Mitől lennék én a világon a legboldogabb és elégedettebb. Nem volt elég a célzás. Utána kértem, hogy légyszi ezt így csináljuk. Így szeretném.Így esne jól. Itt egy sima kirándulásról, vasárnapi közös délutánról, együttlétről beszélek. Tényleg elkezdett minden zavarni. Mint ha azért csinálna mindent félgőzzel,hogy ne tegyen boldoggá. Év elején jöttek a fenyegetések. Hogy ne legyen ilyen közönyös. Hogy produkáljon már egy kis érzelmet. Szeressen már,másra sem vágyom. Megmondtam neki, hogy nem vagyok képes ilyen szeretettelenül együtt élni, es elhagyom. Ment a sírás rívás, megváltozik, velem akar lenni.

Eddig tartott. Megint ott vagyunk, hogy alig néz rám, alig beszél,nem érdeklődik, a puszik, csókok mint ha egy anyának adná. Folyton a munkán jár az esze. Éjjel nappal. Megbeszéltük, hogy a munka nem megy a kapcsolatunk rovasára.

Bele vagyok fásulva. Órát lehet igazítani a tapizásához, ki van számolva hány kemény érzelmetlen puszit csattint el. Megint kezdjem előről? A kérlelést, hogy szeressen? Vagy itt az idő hogy csak emlékeztessem a legutóbbi fenyegetésre?

Ha mindig ugyan oda lyukadunk ki semmi értelmét nem látom a folytatásnak. Nem harcolhatok, hogy alapjaiban megváltozzon az egyénisége. El kell engednem ugye?


2020. máj. 7. 06:30
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Sok jó dolgot írtatok. Magamat is mérlegre kell tegyem picit.

Lehet gyerekes felfogás, hogy a meltó elnyeri a jutalmát, de tényleg valami ilyesmibe bíztam.


Viszont ezer más kérdéshez adott sablonos választ el lehet felejteni, miszerint a kapcsolatért tenni kell, két ember kell hozzá, próbálj változtatni, beszélgetni kell és hasonlók.


Szívem szerint megmutatnám neki a kérdésemet és a válaszaitokat.

Azok szerint egy színjáték az életem. Sőt mi több, rossz és követelőző ember vagyok.

Szerintem is mindketten boldogabbak lennénk a másik nékül. Persze hiányozna, nem a kötelességtudat tartott minket össze 15 évig.

2020. máj. 7. 09:10
 22/45 anonim ***** válasza:
Ennek kakukk....miért akarsz minket és leginkább önmagadat győzködni, a kommentetjeid alapján ezt a kapcsolatot TE már elengedted... mindegy kinek a hibája, ki mit tett, vagy éppen nem.
2020. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
32%
Ne keseredj el, azért nem ennyire egyszerű a helyzet ahogy leírják...Igenis érzelmileg is változtathat egy ember magán,ha akarja és dolgozik rajta...Értelmes emberek vagytok, próbáld megbeszélni vele, hogy te mennyit változtál, mind külsőleg, mind belsőleg az évek alatt,és ezt leginkább, miatta és a családod miatt tetted.Ha te meg tudtad tenni, akkor ő is dolgozhatna azon kicsit, hogy te boldogabb nőnek érezhesd magad mellette.Az a jó,hogy valószínűleg tényleg szeret,tehát van esély arra hogy jó irányba forduljanak a dolgok. Ne add fel,ha már ennyi mindent elértél, és klassz kis családod van,küzdjél! Nyitottan, játékosan, őszintén.Ha csók előtt körülnéz, mondd neki,nyugi nem látta senki... :-)Mindig mondd ki azonnal hogy most jól esett volna ha ezt meg ezt teszed,hátha idővel megtanulja.. /13-as! Te pedig egy agyhalott idióta vagy./
2020. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
53%

#23


Látom magadra ismertél ;)


De,mindenkinek lehet véleménye, szerintem ennek az apa és a kislány fogja kárát látni.


Ha nem tetszik a véleményem, használd a kezecskét, nem kell egymást sértegetnünk, nem igaz?

2020. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
87%
#23. :) Ha akarja... ha ő akarja, ha eljut az agyáig, ha, ha, ha... És a puszija is gyengédebb lesz, tele érzelemmel? ...
2020. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
37%
#13. :DD Az apa és a kislány köszönik jól vannak. :) Nem kell védeni itt az apukát, benne van ebben a történetben ő elég rendesen...
2020. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

"szerintem ennek az apa és a kislány fogja kárát látni"

Minek? Ezt nem egészen értem. Annak, ha szétmegyünk, vagy annak, ha nem?

Mindenképp szívás mindhármónknak.

2020. máj. 7. 09:44
 28/45 anonim ***** válasza:
89%

De biztos, hogy te olyanokban változtál, amit ő várt el tőled? Én sokszor azt látom, hogy azért fejlődnek két irányba a párok, mert mindenki csak azt adja, amit a másiktól ő szeretne. Mintha folyton a kedvenc kajámat főzném neki, csak az nem biztos, hogy az ő kedvence. (Van ez az Öt szeretetnyelv nevű elmélet, ha érdekel, sokaknak bevált, bár azért szerintem nem ennyire fekete-fehér.)

A nők meg elég hajlamosak kiszolgálni a párjukat, hogy valami társadalmi reklám képnek megfeleljenek. Aztán megutálják, hibáztatják a férfit érte, ő meg egy idő után úgy érzi, már felesleges is mondjuk a gyerek körül, mert úgyis mindent rosszul csinál. Mintha valami teljesítményharcba menne át a dolog otthon is - amiből sok férfi menekül végül a munkába, mert ott legalább érthetőek a szabályok és legalább pénzt is kap. Otthon meg feladja. A nők meg közben arra vágynak, hogy minden olyan romantikusan magától értetődő legyen, mint a filmekben. Pedig a tipikus férfi legtöbbször abból ért, ha megkérik rá vagy üzlet van benne (szex, kaja, dicséret...). De az ugye már a nőnek nem jó, mert akkor nem belülről fakadt és biztos nem önmagadért szeret. Pedig egy férfi nem nő, legalábbis nem lehet elvárni, hogy férfias is legyen meg a legjobb barátnőnk is, mert valahol, a szivárványon túl, biztos vár vám egy olyan példány, aki folyton hozza ezt. Gondold át, mennyire reálisak az elvárásaid és őt kell "elengedni" vagy az álmaid.

2020. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Néha sírtam már a szeretetlenség érzésétől. Máskor csak elköltözésen gondolkodtam, pedig az én lakásomban élünk. De mindig eszembe jut, hogy más dolgokban pedig milyen odafigyelő, gondoskodó. Nem tudom sajnos a megoldást.
2020. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ez elég lehangoló volt kedves 82%... Az üzlet része már ment 15 évig, meg menne is, amíg igényli a férj. Aztán mi lesz akkor, amikor már megöregszik, vagy beteg lesz a nő, vagy képbe kerül a férfira rácsimpaszkodó fiatalabb "üzlettárs"? Szóval a "tipikus" férfi nem tud szeretni önzetlenül, soha nem lesz szerelmes, meg amúgy is, nincsenek érzései, és kimutatni is csak immel-ámmal tudja, azt is kizárólag az ő szeretet nyelvén, képtelen a másikat boldoggá tenni és észrevenni, h mi az másik szeretet nyelve?... Remélem nem sok férfi olvasta ezt a hozzászólásod...
2020. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!