Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tud őszinte lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud őszinte lenni és be vallani?

Figyelt kérdés
12 éves házasságom a férjem kb őt éve hogy le bukott van más is az életében akkor hatalmas balhé volt abba hagyta de azóta egyre többször fordul elő úgy hogy engem keresnek meg a k...i van két kisfiam a kicsi 7 hónapos kismamaként ki is kaptam mert nem engedtem el a szeretőhöz most ismét lebukott mondtam ha akarja a családját minket akkor hagyja abba a viszonyt mondjon el mindent de tagad hogy nincs senkije pedig a csaj rám írt, tudom rég ki kelett volna lépni az életéből de nem olyan egyszerű gyerekkekel miért nem őszinte velem továbbra is folytatni akarja a viszonyt???

2020. máj. 7. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Folytatni is fogja, mert megteheti melletted... Gerinctelen alak
2020. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ez így fog tovább menni. Ezzel a nővel, vagy másikkal, vagy egyszerre többel.

Nem fogja bevallani. Elhagyni sem fog, mert azért jó hazamenni úgy, hogy vár a meleg ebéd, a ruhád ki van mosva, a gyerekekkel van aki foglalkozik és ha este viszket neki, van kivel levezesse.

2020. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Öt éve... Te most vagy 7 hónapos terhes.. Gratulálok.
2020. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem ebben, hogy miért nem dobtad már ki 5 évvel ezelőtt és miért vállaltál vele még egy gyereket?

Nem fogja bevállani és abbahagyni se, tudod miért? Mert már évek óta látja, hogy veled ezt meg lehet tenni

2020. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Fontosabb volt neked, hogy megvalósítsd az álmaid a még egy gyerekkel, és az ő pénzével, ezért szemét hunytál afelett, hogy neki nem az az élet kell, mint neked, vagy legalábbis nem annyira fontos, mint az önmaga élvezetadagja. És neki simán belefér az értékrendjébe ez, a tiédbe meg nem. Nagyon sajnálom, ez egy nagy csapda. Olyanra építettél, akiben nem tudsz bízni. Beszélhettek, de kb. minek, ha nem tudod, hogy igazat fog-e mondani. Gondolkodhatsz, hogy a gyerekeknek egy ilyen apa (és anya, akivel ezt meg lehet csinálni) vagy az apjuk hiánya és valami mozaikcsaládosdi lesz-e a jobb példa.
2020. máj. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan kinek a gyereket hordod?

Amikor hagytad felcsinálni magad, beleegyeztél hogy neked jó ez a kapcsolat így a szeretőkkel. Úgyhogy szépen ne nyafizzál. Hét hónapja kellett volna nyafizni. Öt éve hűtlen, már rég elhagyhattad volna mikor a nagyok oviba mentek. De nem hagytad el, vállaltad.

Nem fogunk sajnálgatni.

2020. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmezem, hogy a kisebbik egyerek már megszületett és 7 hónapos, viszont a kérdező még kismamaként kikapott, mikor nem engedte el a pasit a szeretőjéhez. Csak a kérdező nem tud írásjeleket használni.

Erre nem lehet mit mondani. Tudtad, mi van, pontosan tudtad, öt éve tudod, mégis szültél még egy gyereket neki, és most meg azzal takarózol, hogy de két gyerekkel milyen nehéz lelépni. Komolyan, mit vársz? Szégyelljétek magatokat mind a ketten, miféle családot nyújtotok ti azoknak a gyerekeknek.

2020. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Öt éve csal, te pedig szültél neki két gyereket. Gratulálok.
2020. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: te mondtad neki, ha őszinte lenne, akkor vagy abba kellene hagynia vagy elveszít titeket. Ezért nem őszinte, mert egyiket sem akarja. Ez nem egy botlás a részéről, nem részegen rámászott valaki, hanem tudatosan, megtervezve hazudik évek óta a szemedbe. Minden nap sok-sok lehetősége lett volna másképp választani. Ha elfogadod őt így, nem fogja sosem érteni, neked mi bajod most az egésszel, hiszen nagyon sokan vannak biztos a környezetében, beleértve a szeretőjét, akiktől megkapja a visszaigazolást, hogy ez belefér, meg neki is jár a boldogság, meg xy is így csinálta. Nagyon sajnálom.
2020. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!