Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az normális, hogy ez engem zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés

A férjem állandóan fogdos...de állandóan.

Máshogy nem is közeledik csak úgy hogy benyúl a lábam közé.. vagy a mellemet taperolja.

Úgy sosem hogy átölel, vagy a nyakamba puszil...vagy csak egyszerűen érezteti hogy szeret. Nagyon idegesit már ez, többször szoktam ne csinálja ezt örökké. Mikor ingerültebben szólok, ő sértődik meg.

Jogos a részemről vagy nem?

Szeretem őt, nincs köztünk semmi baj. De ez már nekem sok.


2020. máj. 28. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Én is így szoktam a feleségem felé közeledni, de nem szól érte, gondolom megszokta tőlem. Csak akkor szól, ha látják a gyerekek, v akadályozom vmi tevékenységben.

Igazából én azért csinálom, mert vonzónak látom afeleségem még mindig és jól esik a lelki világomnak, h egy nekem tetsző dolgot érezhetek fizikailag. Illetve ezzel egyben üzenem is a vonzódást.

Te ismered a férjed, én nem, gondold végig, h ő is az általam leírt ok miatt csinálja e? vagy kérdezd meg tőle h neki ez miért jó. Igazából örülnöd kéne, h vonzódik hozzád és kíván, mert a házassági kapcsolatok többségében a vonzódás elmúlik.

2020. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nekem is a halálom, mintha valamilyen tárgy lennék, vagy guminő. A "kedvencem", amikor mosogatok és hátulról markolászik. Éppen ezektől megy el a kedvem.
2020. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van. Az meg nem lenne baj, ha fogdos, de ne már a nap 24 órájában.
2020. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ez engem is nagyon irritált már egy idő után, hogy nem képes másképp közeledni, csak ha taperol. Oké, hogy vonzónak tart, de azt ki lehet fejezni anélkül is, hogy pl alám nyúl vagy a mellemet fogdossa. Szerencsére felfogta és azóta nem csinálja ezt folyton.
2020. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló!


Én örülök hogy vonzódik hozzám, de azt ki lehet mutatni máshogy is.

Rendben lenne a dolog, ha szexuálisan nem lenne minden rendben, de rendben van a szexuális életünk.

2020. máj. 28. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én férjem is ezt csinálja de emellett megölel megpuszil stb.De többször van az hogy taperol.Néha rá kell szólni hogy ne csinálja mert megláthatják a gyerekek.Lehet hogy ahol jó a házasság és minden rendben van minden férfi ezt csinálja?
2020. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok és az a tapasztalatom a saját környezetemből, h ahol nem működik jól a házasság, v már nincs meg a régi vonzalom, ott az ilyen fajta közeledéseknek nyoma sincs. És szex sem nagyon van már.
2020. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez jellemző a férfiakra. Meg nem fogják fel, hogy nekünk ez nem finom, mikor csak úgy a semmiből megcsöcsörésznek vagy nyúlkálnak. sokszor azt hiszik, hogy ez nekünk jó, de nem...

Normális, hogy zavar. Leülnék vele beszélni, hogy legalább a felére csökkentse ezeket a mutatványokat.

2020. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer nagyon határozottan megmondtam a férjemnek, hogy a testem az ENYÉM, tehát random ne csöcsörésszen és ne nyúljon alám, mert csak meg fogom utálni ettől. Valószínűleg sikerült jól kommunikálnom a dolgot, mert azóta ezek a dolgok nincsenek. (Megjegyzem, azzal nekem sincs bajom, ha megsimogat, nyakamba csókol, stb, de a pinámat ne fogdossa már, miközben főzök, csak mert neki ehhez van kedve.

Értelmes ember, felfogta. (Amúgy a szex nálunk is működik, 15 év után is, kielégítően, szenvedéllyel.)

2020. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Teljesen megnyugtattatok. Azt hittem hogy ez csak az én hülyeségem.. hogy irritál. A baj az, hogy ha szólok neki még szinte ő van megsértődve. 1000-szer elmondtam már hogy ne csinálja, mert nem ettől fogom megkívánni...sőt inkább csak utálni.

Köszi mindannyiotoknak

2020. jún. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!