Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek van igaza ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van 1,5 éves kis fiam aki nagyon hiperaktív és hisztis.

Nevelni még nem nagyon tudom, mert kocsi.

Olyan korban van, szereti megkóstolni az ízeket!

A coca cola üdítő dobozza nagyon tetszik neki és tudja innivaló van benne... mindig bele akar kóstolni.

Házas vagyok van ket mostoha gyerek egy fiú 6 és egy lány 9.

Vacsorát készítettem egy tálcán bevittem páromnak és az ő lányának a vacsorát.

Vittem be nesteat és vizet mert azt adom néha a kisfiamnak de coca colat semmiképp sem.

A párom kislanya colat akart, én mondtam a neki, hogy jó de légyszíves a konyhában idd meg, mert ha meglátja az én fiam hisztit rendezz majd a -coláért.

A kislánynak kiöntöttem egy pohárba a colat ő utanna durcás lett és nem itta meg azt.

Az apjához bemnet a szobaba akit rám biztatott, hogy nem adok neki colat stb... pedig csak nem akartam, hogy az én fiam lássa és kész.

Ezután a párom pofán vágott, lökdösött stb..

Idézem " már pedig amit a gyerek akár azt csináld " tiszteld a lányomat stb...

Úgy gondolom igazsagtalan a helyzet lehet ezt normálisan kontrolálni?

Azt gondolom ha nagyobb lesz a lánya és serdülni fog, vagy lesz a lányával valami mindenért én leszek a hibás.

Az anyjának nem adja gyerekeit... o neveli, mert alkalmasabb a gyerek nevelésre. Én a mostoha anya szerepben vagyok....


2020. jún. 11. 22:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Megütött, ezek után mit akarsz még? Hogy sz@rrá verjen, mikor majd elfogy a Cola és te nem hoztál a boltol mer a kislány azt akart?


Nem tudlak sajnálni, bocs.

2020. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Válj el és egyáltalán ne tarts otthon se kólát, se nesteat.
2020. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Romák vagytok?
2020. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Ugye, ez a kérdés nem komoly?

Ha jól értem, másfél éves gyereked van, akinek az apja nem a férjed. Tehát neked tök mindegy, ha ütnek- vernek, megaláznak, csak le kellett akasztani valakit, aki eltart. Ehhez nincs mit hozzáfűzni, megérdemled a sorsod. Egyedül a gyereked sajnálom.

2020. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A férjem már 4 éve.

A fiam születése óta vannak gondok. Mert féltem óvom mindentol.

A gyerekere rá szólok ha alszik a fiam ne hangoskodjanak.....

Kicsi játékokat ne mutassanak neki mert lenyeli ezt a párom szidásnak véli ....

2020. jún. 11. 23:04
 6/30 A kérdező kommentje:

Külfödi a férjem vírus miatt nem tudtam haza repülni mert nem indultak járatok.

4 hónapja van ez .... de már Nagyon unom...

Csak az én fimat sajnalom....

Hogy két z@bi miatt... mindig megy a veszekedes....

2020. jún. 11. 23:06
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Lyézúsommm!
2020. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

A férjem nem akar elválni mindig bocsánatot kér....

De most komolyan lehet lesz nekem így élni ha két gyereke kamasz lesz meg rosszabb lessz szerintem.

Neha azzal nyugtatottam magam, hogy a karantén alatt más házasparok is veszekednek ...

De az ütés nem jó semmire ...

A gyerek visszatart a válástól....

De ha meg fiam fogja latni hogy az apja mindig pofozza az anyját meg rosszabb lesz

2020. jún. 11. 23:09
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha elválsz, a te gyereked is zabi lesz...?
2020. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjed a gyerek apja, miért úgy írsz róla, hogy a kisfiam, miért nem úgy, hogy a kisfiunk?

Minden mást tartok. Nem két "zabi" miatt megy a veszekedés, hanem két idióta felnőtt miatt.

#4

2020. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!