Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt egyszer találkoztam valakivel, akibe első látásra belezúgtam. Egy félreértés miatt elutasított engem, és nem lettünk egy pár.

Ő pár hónapja írt nekem, és kiderült, hogy egy félreértés okozta a történteket.

Én azóta megházasodtam, így határozottan elutasítottam a közeledését. Szeretem a házastársamat, de sosem volt olyan erős az iránta érzett vonzalmam, mint az említett valaki felé. A párkapcsolatunk kezd szerelemből szereteté alakulni, aminek részben örülök, de hiányzik a szerelem is.

Nem hiszek a nagy Ő-ben, de abban igen, hogy csak ideiglenesen találnám meg benne azt, amit remélek. Végtére is, nem akarok illúziókat kergetni, valószínűleg a másik személy felé érzett szerelmem is szereteté alakulna. Ha egyáltalán olyan, mint akinek képzelem...

Nem akarok elválni, nekem fontos a házastársam, de túl nehéz nem gondolni arra a másik személyre.

Ti hogyan felejtetek el valakit?



2020. júl. 10. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

A 10-es válaszod alapján: mondjuk lehet, hogy nem kellett volna szerelmet hazudni a férjednek, és hozzámenni, ha a másik ennyire motoszkált a fejedben. Ha ugyanis valakibe szerelmes vagy, úgy igazán, akkor egy másik nem köti így le a gondolataidat, hogy éveken át ne hagyjon nyugodni. Marad egy szép emlék, de semmiképp sem felkavaró.

Nem a 9-es érzelmi élete sivár, az teljesen normális dolog, hogy ilyen múltbeli dolgokat lezárunk és elfelejtünk. Az viszont nem normális, hogy úgy megyünk hozzá valakihez, hogy lezáratlan érzelmek kötnek máshoz.

2020. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult a megoldás, csak te bonyolítod túl:

Legyél azzal, akit szeretsz. Ha még nincs gyerek, nem bonyolult a megoldás.

Egy életed van és ki nem sz...ja le, hogy ki mit szól.

2020. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na a 10es válaszodban kibukott, hogy nem akarod elfelejteni. Tanácsot kapsz, és neked áll feljebb. Kaptál ezer tanácsot, fogadd meg, és ennyi. De te azt várod, hogy szentimentáliskodjunk itt veled, hogy ó igen, ilyenek ezek az első brutális szerelmek, sosem felejted el, ó igen, ez a vágyakozás, de rossz nekünk, szenvedjük végig az életünket a férjünk mellett valaki más után sóvárogva... Nem, leírták neked is többen, hogy miket tehetsz annak érdekében, hogy ne csald tovább érzelmileg szerencsétlen férjedet. Egyébként az első lépés legyen az, hogy beszélsz erről a férjeddel őszintén. Hidd el, ha világosságra hozod ezt az egészet, és nem takargatod tovább, mint egy féltve őrzött kis titkocskát, akkor sokkal könnyebben elengeded.
2020. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 vagyok még. De amíg megőrzöd magadnak ezt az érzelmet, táplálgatod magadban ábrándozásokkal, fantáziálgatásokkal, addig nem fogod soha elfelejteni, és a vége az lesz, hogy megcsalod a férjedet. Én elhiszem, hogy szereted, mert két külön dolog a szeretet és a vágyakozás. A férjedet szereted, a másik után meg vágyakozol. Mondd el a férjednek őszintén h ez van, de te őt szereted, és segítsen neked. Ne rejtegesd ezt az egészet, mert addig mindig kísérteni fog. Ha világosságra hozod az érzéseidet a férjed előtt, hidd el, már nem is lesz annyira vonzó és izgalmas ez az egész titokban vágyakozósdi.
2020. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!