Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online beszélgetésnél elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online beszélgetésnél elfelejteni a másikat ?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, amikor beszélgettek valakivel, majd hopsz, eltűnik, offline lesz. Se köszönés, se semmi. Ismerkedem emberekkel és mindenki ezt csinálja kb. Nehéz lenne annyit írni, hogy bocsi most megyek, írok még stb. Szerintetek ez ismerkedés, vagy csak maszatolás ?
2020. jún. 27. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Ez bunkóság
Nem érdekled azért felejt el
A mai generáció ilyen
Biztos nagyon fontos dolga akadt , nem bunkóság
Mos mi' nem vagy az anyja hogy beszámoljon az életéről
közöd ?
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Kezdetben engem is zavart, de már megszoktam. Régen volt már, mikor még az MSN-en irkáltunk és ott még volt rendes köszönés indításkor és távozáskor. Mára csak 1-2 személy tartja ezt, ők a "konzervatív lúzerek", általában jó helyesírással és tagolással.
2020. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Neveletlenség, tiszteletlenség és primitívség. Tömören. Az ilyen illető önmagáról állítja ki a bizit.A minimum, hogy elköszön bárki, ha befejezett egy beszélgetést.Csak a primitívek csinálják ezt, amiről írsz.
2020. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem érdekel, nekem a messenger nem arra van, hogy folyamatosan beszélgessen az ember vagy hogy bármi fontosat közöljön, majd ha újra online lesz, válaszol, addig pedig más dolgokkal foglalkozom.
2020. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy ez az egész arról szól, hogy te akarsz tőlük valamit, kérdező, ők meg tőled (és erre a beszélgetés közben jönnek rá) inkább nem. Ettől függetlenül hagyományos szempontból nézve persze bunkóság, de az a helyzet, hogy két, lényegében idegen ember között, online térben ez még a kisebb durvaságok közé sorolható.
2020. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Remek szürő. Aki ilyet tesz, azzal többet nem kell foglalkozni.
2020. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha itt beszélek valakivel akkor többnyire nem olyan mély a beszélgetés hogy elköszönjek ha aludni megyek vagy elmegyek boltba.

Messengeren mindig elköszönök.

A szavazás válaszlehetőségeit elnézve jó arc lehetsz egyébként.

2020. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Rohadt nagy bunkóságra vall. Sosem értettem ezt, és nem is fogom.
2020. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Köszi, ilyen dícséretet sem kaptam gyakorin még :) De feldobta az estém!
2020. jún. 28. 01:59
 9/10 anonim ***** válasza:
3assal értek egyet. Nem a messenger az életem. Ha ráérek visszaírok.
2020. jún. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Minden csaj ezt csinálja itt velem, még az is amelyik így hisztizik is mint te.
2020. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!