Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem elkezdett 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem elkezdett 40 évesen úgy öltözködni mint egy tinilány, mit kellene csinálnom mert nagyon cikin néz ki?

Figyelt kérdés
például két cofba fonja a haját, extra mini szoknya tornacsukával és térdzoknival, babarózsaszín és csomó rózsaszín cucca lett, hajcsatot tesz a hajába..stb

2020. aug. 15. 17:39
1 2 3 4
 1/36 Lazy Lover ***** válasza:
53%
Hát eléggé az szólj neki hogy gáz amit csinál
2020. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Életközépi válság. Most jött rá, hogy öregszik és a folyamat már nem megfordítható és már elfedni sem lehet, így próbálja a megmaradt fiatalságát újra megélni. Az ő érdekében finoman próbáld meg lebeszélni erről, éreztesd vele, hogy neked ő a NŐ és 40 évesen is ugyanannyira vonzónak találod, mintha 20 évvel fiatalabb lenne. Ha van esze észbe kap. Ha meg nem, akkor a társadalom majd tudatja vele a maga nyers módján, hogy ő ehhez már "öreg", csak ez jobban fog neki fájni.
2020. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
Hűha:)
2020. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%
Ki kell röhögni. A 2-esnek üzenem, hogy az ilyen nők nem a férjüknek öltöznek ki, hanem kb mindenki másnak, beleértve a barátnőket és saját magukat is.
2020. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
53%
Én is 38 éves férfiként úgy öltözködöm, mint egy huszonéves, mert ez igenis fiatalít és kelendőbb vagyok egy huszonéves nőnél így. Szóval hagyd. Hacsak nem huszonéves pasi van a dologban...
2020. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom a fiataloknak akar tetszeni. Pedig én mondom, 24 évesen, ez nem szexi. Tud izgatni egy 40es nő, de nem így.
2020. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg az ciki ha negyvenes nő nyanyának öltözik. Nem elég hogy öregszik, még rá is kontráz. Igaza van az 5 nek, én 44 vagyok, igaz nincs copfba a hajam, de így is tíz évvel fiatalabbnak néznek és mindig fiatalabb pasik akadnak rám.
2020. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
#4: Igen, ezt írtam én is. Visszaigazolást szeretne a környezetétől, hogy ő még mennyire szexi, fiatal és vonzó. Jó esetben nincs konkrét pasi a háttérben, csak úgy általánosan a pasik (és főleg a fiatalabbak) elismerésére vágyik, illetve tetszik neki a többi nő irigykedése. A gáz az, mikor ezt (hamisan) meg is kapja, és úgy válik nevetség tárgyává, hogy közben nem is sejt semmit. Sok a gonosz ember, aki ilyenkor még teszi is alá a lovat, hogy aztán a háta mögött kinevethesse. Amikor majd ez leesik neki, akkor a maradék egója is összetörik (mivel ez az egész az egó növelésre megy ki), és lehet fellapátolni a földről.
2020. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Én is elég lazára veszem az öltözködést, sosem szerettem az asszonyos sötét ruhákat, plüss hello kitty van az ágyam mellett. Férjem soha nem hozta fel, tudja mindig szerettem a lányos dolgokat. Ha japán vagy koreai lenne ez lenne a normál, persze nincs hajcsat meg nem minden rózsaszín de vannak gyerekes cuccaim is. Főleg itthon hordom őket.
2020. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
23%
Milyen a teste?
2020. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!