Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem elkezdett 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem elkezdett 40 évesen úgy öltözködni mint egy tinilány, mit kellene csinálnom mert nagyon cikin néz ki?

Figyelt kérdés
például két cofba fonja a haját, extra mini szoknya tornacsukával és térdzoknival, babarózsaszín és csomó rózsaszín cucca lett, hajcsatot tesz a hajába..stb

2020. aug. 15. 17:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Az extra mini kivételével a nagyim is hord ilyeneket. Sportos nő, formára mint egy tini, nem kiöltözni akar hanem kényelmes neki. Ezen kívül szereti a megunt csatjainkat. Pl mert nem melegíti a haja, elcsatolja, helyes így is.

Amúgy szerintem kamu kérdés mert egy negyven feletti pasi nem mondja azt a cipőre hogy csuka.

2020. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nekem a térdzokni fura? Milyen térdzokni? Csíkos,rózsaszín,fehér? Hát ki hord manapság ilyet?
2020. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a nyanyának öltözés meg a tini szerkó között bőven van átmenet. Ismerek 40-es nőket, akikre még női szemmel is azt mondom, hogy hűha! Kisportolt test, frizura belőve, itt-ott kivágott ruha, esetleg rövidebb szoknya, magassarkú...ezek nem ciki dolgok abszolút. De ha nevetségessé teszi magát a feleséged, akkor igen is, hogy beszélnék vele. Lehet úgy is csinos, hogy nem bazári majomnak öltözik, hanem egy fiatalos nőnek. Esetleg szánd rá az időt és kísérd el vásárolni, mondd meg, ha valami nem tetszik rajta, ami pedig tetszik, azt nagyon dicsérd meg! És legyél türelmes, amíg próbál :D. Erre ennyit tudok mondani. Meg, hogy ezt őszintén meg is beszélheted vele, mondjuk finoman így:

“Szívem, nekem mindenhogy nagyon szép vagy, de mennyivel jobban ált, mikor így/úgy hordtad a hajad”, vagy

“Xy ruhadarabot màr olyan rég láttam rajtad, pedig nagyon tetszik”

Tehát hogy mondasz neki alternatívákat, amiben szintén szexi, fiatalos de jobban áll neki, nem csak leszólod a mostani külsejét.

Nekem is szólt már a párom, hogy nem állnak jól a kötött cuccok, nem tetszik neki rajtam, hiába kivágott, divatos, nőies szabású, szép színű, minden kötött holmitól rosszul van. Én ezen nem sértődtem meg, hanem úgy vagyok vele, hogy ha csak ennyi zavarja, akkor hordok mást. :D

2020. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Húha. Az is zavarja amin nem is látszik hogy kötött, mert tömör, vagy csak az ilyen csavart mintás nagyon feltűnően kötött cuccok? Az én párom is már fintorgott mikor egy nagy pulcsiban voltam, de a kis finomkötött hosszú pulcsik tetszenek neki.
2020. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Finom kötöttel nincs gond, csak azzal, amin látszik, hogy kötött 😅😅
2020. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Na kérdező, van valami változás?:)
2020. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!