Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem elkezdett 40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem elkezdett 40 évesen úgy öltözködni mint egy tinilány, mit kellene csinálnom mert nagyon cikin néz ki?

Figyelt kérdés
például két cofba fonja a haját, extra mini szoknya tornacsukával és térdzoknival, babarózsaszín és csomó rózsaszín cucca lett, hajcsatot tesz a hajába..stb

2020. aug. 15. 17:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem visszajelzésre vágyik!


Dicsérd sokat, szexeljetek sokat, vidd buliba, hogy érezze lehet vele villogni és ha imádja mutogatni magát, fotózd is!

2020. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
57%
Az ő dolga mit vesz fel.
2020. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
Akárhogy is élvezd ki a helyzetet szexuálisan :D
2020. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
46%
Pasik lesz a dologban. Persze tudom, ő nem olyan, meg ideje sem lenne rá, azt is tudom hogy minden ok a szexben is😄 valamiért mégis aza a gyanúm, hogy itt valami fiatalabb krapek lesz.
2020. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
23%
nem biztos, hogy fiatalabb, lehet idősebb de gazdag. A nők nagy része maguknál pár évvel idősebb pasit akar, csak azok nem, akiknál valami gond van fejben
2020. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%

Rossz eszkozt valasztott az oregedes elleni kuzdelemhez. Ez konkretan eros kontrasztot ad a nyers valosaggal szemben.

En megkerdeznem, hogy miert jott ez most, es mondanam, hogy ellenkezo hatast er el, es sajnalnam, ha kinevetnek az emberek.

N

2020. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
96%

" A nők nagy része maguknál pár évvel idősebb pasit akar, csak azok nem, akiknál valami gond van fejben"


Meséld már el, hogy milyen gond lenne a fejében annak, aki nem feltétlenül akar idősebbet, hanem pl. egyidőset vagy pár évvel fiatalabbat. De racionális magyarázatot kérek szépen, nem rosszindulatú "nagy megmondásokat". :)

2020. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
83%

25. Mi van??????? Akkor az a pasi is hibás fejben aki pár évvel fiatalabb nőt akar? Vagy a pasik kiváltságosak? Mire fel? Mi ez a kettős mérce?

Nekem pl 3,5 évvel fiatalabb a férjem, és életem legjobb pasija minden téren. Soha nem cserélném idősebbre. Ettől még normális vagyok, mint bármelyik másik nő akinek fiatalabb a párja. Így alakult, egymásba lettünk szerelmesek.

A te fejedben viszont gond van ha így gondolkodsz.

2020. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
81%

39 vagyok, a két copf meg a rövid overál nálam is megy. Nem dolgozni persze, de strandra, nyaralni, stb simán. Párom imádja, előtte nem is öltöztem sose így, múltkor maszkban voltam, dohányboltban el akarták kérni a személyimet. Ott azért én is röhögtem.

Nem vagyok kövér, se löttyedt, rendszerint kevesebbnek néznek, mint amennyi vagyok. Nem fogok mamának öltözni, se kiskosztümben járni senki kedvéért.

A térdzoknit, meg a csupa rózsaszínt mondjuk sokallanám,én 20 évesen se öltöztem soha Barbie-nak, de egy unikornisos felső pl simán belefér, még nagyjából bármi a jóízlés határain belül.

2020. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
30%
Amit írsz egy sem egy 40 éves nőnek való,bármilyen fiatalis,vagy bármennyire az akar lenni. Erre Neked,a férjének,kell figyelmeztetni mielőtt kinevetnék. Fiatal pasinak se jön ez be. Ennyi idős nő vagyok,volt fiatal pasim. Farmer/póló rendben,miniszoknya is,de nem brutál rövid. És akár tornacipő,de vonzóbb egy ilyen korú nő magassarkúban. Szakadt farmer már ne,ahogy a rózsaszínszalogos barbi frizura se. A korához képest fiatalos cuccok nem azonosak a 20 évesek ruhatárával.
2020. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!