Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban, két gyerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, két gyerekkel, elemehtek a barátaimmal kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a kérdésem ,hogy feleségem, akinek nincsenek barátai, nem nézi jó szemmel, ha heti egyszer-kétszer egyetlen egy barátommal (én is antiszociális voltam mindig is, de a srác mondhatni sorstárs) elmegyünk beszélgetni, vagy sportolni valamit.

A családdal foglalkozom, a családnak élek, feleségem sem hanyagolom el, a gyerekeket sem.

Kiveszem a részem a házimunkában, fürdetek, mosok, főzök, mosogatok, mert neki "nincs ideje a kisebbik gyerek mellett semmire".

Ha kimegyek nélkülük az udvarra a saját dolgomat csinálni, akkor is "hiszti" van, mert direkt otthagyom őket, nem akarok velük lenni. Ellenben ha a kutya végterméke az udvaron van, akkor azért kapok, ha kupi marad az udvaron azért kapok.

De a lényeg... van-e joga egy férjnek ,egy családos embernek heti 2-szer 1-2-3 órát a család nélkül kimozdulnia egy barátjával? Főleg, hogy hívtuk feleségemet is! Csak nem akar jönni...


27/f



2020. okt. 12. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

En elengedlek.


Amugy ez baromi gaz. Az is az lenne, ha te nem engedned. A nemeket felreteve gaz...

2020. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen van jogod. A feleségednek szerintem GYES betegsége van
2020. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz, én úgy gondolom, attól még lehet saját életünk, hogy kapcsolatunk van. Én majd minden este eljárok futni fél egy órát, addig a gyerek párommal van, párom minden második szombat délután barátokkal modellezik. Kell, hogy legyen az embernek privát tere, különben megbolondul.

Egyedül a vasárnapból nem engedek, az a családé, közös program ilyesmik, de sose volt ebből vita.

2020. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondom erre, hogy persze joga van az embernek heti két szabad estéhez.. Csakhogy mindkét félnek. De akkor az már négy este hogy nincs együtt a család. Nekem ez már furcsa.
2020. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Szerintem abszolút belefér. Nyilván, ha a családi helyzet úgy alakul, hogy a segítségedre nagyobb szükség van, mert mondjuk nagyon kicsi a gyerek és valakinek mindig figyelnie kell rá, vagy a feleséged épp gyengélkedik vagy valami, akkor illik ebből kivenni a részed. De ha nincs rád kifejezetten szükségük abban az 2-3 órában, szerintem ok. Nyilván helyzetfüggő.
2020. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van joga. És ne is engedj belőle.
2020. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Természetesen igen, ehhez neki is joga van, sőt! Őt is hívtuk kikapcsolódni ,beszélgetni, kávézni, ilyenek. De nem, mert...és valami kifogás, ami hülyeség.

2020. okt. 12. 15:41
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Itt nem veled van a baj, hanem a feleségeddel, és nem is kicsi.


N

2020. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem birnék így élni, hogy a párom megszabja az időmet. Nálunk mikor a gyerekek kicsik voltak én mentem velük a játszira. Ott aztán volt lehetőségem felnőtt társaságban is lenni. Az udvarunkon /társas ház/ szvesen beszélgettem a nyugdíjas nénikkel is. Engem kimondottan frusztrált amikor a férjem kb. 3 hónapig itthon volt munkanélkülin. Úgy éreztem nem kapok levegőt tőle. Azóta vannak barátnőim. Heti 2-szer hol az egyikkel hol a másikkal találkozom. Férjem egy barátjával jár össze néha. Ő szabadidejében vásárolni szeret. Van úgy elindul 13 órakor és 19 órakor jön meg. Végignézi hol mi a választék mennyibe kerül. Sajnos a vásárolgatás sem áll messze tőle. Szóval nem normális ahogy a feleséged viszonyul hozzád.
2020. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!