Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok,ha ez kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kiderülne,hogy a férjetek félremegy kb 5éve jár egy másik nőhöz. És a másik nő terhes lesz a férjetektől? Mit szólnátok?
2020. nov. 4. 10:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/129 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nálunk se az anyájé a ház hiába van 2gyerek illetve apa felesége. Hanem az apájé. Anya is mondta semmi köze a házhoz ..erről ennyit
2020. nov. 5. 08:03
 112/129 anonim ***** válasza:
92%
Kèrdező neked nagy bajok vannak a fejedben. Normáliséknál a nők nem "szülnek neki egy gyereket", hanem a párok közösen gyereket vállalnak, a közös otthonukba. Valszeg te otthonról egy nagyon rossz mintát hozol, többek között emiatt ragadtál bele 5 évre fiatal nőként egy szeretői kapcsolatba. Itt prédikálsz, hogy micsoda nők vannak, te meg képes vagy egy ilyen férfinak gyereket szülni, csak úgy. A helyedben felkeresnék egy pszichológust és nagyon átgondolnám, hogy megtartsam-e ezt a gyereket.
2020. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/129 A kérdező kommentje:
Ja és nem értem miért mindig a szerető a ribi?? Ti feleségek is hibásak vagytok amiért a férjetek megcsal. Vajon miért csal meg ?? Mert valamit nem adsz meg neki,unalmas veled,túl sokat nyávogsz,ha szexelni akar ellököd,akkor ne csodálkozz hogy máshoz megy én is mennék.,akivel minden jó azt nem csalják meg .. el kéne gondolkodni,kedves feleségek!!! Ennyi lezártam a témát és nem mindig a harmadik félt okolni!! Lehet hogy 9hónap múlva a pasi háza előtt hagyom a gyereket. Aztán meglátjuk mit szólnak?!
2020. nov. 5. 08:18
 114/129 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ragadtam 5évig csak nála mintahogy leírtam. Nekem közben 2évig volt pasim . Hozzá csak a szex miatt jártam. Mellette ugyanúgy ismerkedtem illetve volt más. Engem ne oktass ki!!!
2020. nov. 5. 08:20
 115/129 A kérdező kommentje:
Hiába véditek itt a picsa feleséget a gyerek megmarad majd ők ketten felnevilik. Meglátjuk mit szólnak vagyis a férje mit szól!
2020. nov. 5. 08:22
 116/129 anonim ***** válasza:
92%
Mennyire buta nő vagy te. Jó szándékkal írtam ezt a kommentet, de nem baj, majd az élet megszopat keményen. Egy apró emberi élettel akarsz játszmázni meg zsarolni. Gőzöd sincs a világról. Itt egyedül te vagy a rosszindulatú r*bancka, hidegrázásom van az ilyen nőktől mint te. Semmi tartás, büszkeség nincs benned. Emellett olyan ostoba vagy, hogy képes vagy a saját meg a gyereked életét is tönkretenni, csak úgy mert miért ne. És még van képed a feleséget szidni, remélem jól megtép aztán ott hagy a kedves férjével, nagyon megérdemlitek egymást.
2020. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/129 A kérdező kommentje:
Engem nem fog. Mert olyan ügyvédet fogadok hogy a börtönbe találja magát.. nekem telik rá,neki nem.
2020. nov. 5. 09:16
 118/129 A kérdező kommentje:
Ja és jóindulatból ribizel le?? Mikor nem is ismersz.... biztos neked is makulatlan az életed.a férjét se tudom magamról levakarni.
2020. nov. 5. 09:17
 119/129 anonim ***** válasza:
93%

Tipik proli cigó duma a jó ügyvéddel meg börtönnel fenyegetés. Ha nem lennél extra ostoba, akkor tudnád, hogy egy megtépésért senki nem megy börtönbe.


Amúgy majd biztos a te zabigyerekedet fogja nevelni a feleség, véletlenül sem fogják bevágni egy gyermekotthonba a te pici kincsedet, akit azért szülsz meg, hogy más ajtaja elé letedd.

2020. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/129 A kérdező kommentje:
Azért nem de a magzat életét veszélyezteti. Megis érdemli ,hogy ott rohadjon. Ha így viselkedik. Én meg olyen pofont adok neki hogy az agya elszáll meg rá küldök valakit. Nem tudja még kivel húz újat. En gazdag családból származom nem úgy mint ő aki egy ingyenélő,élősködő
2020. nov. 5. 09:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!