Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok,ha ez kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kiderülne,hogy a férjetek félremegy kb 5éve jár egy másik nőhöz. És a másik nő terhes lesz a férjetektől? Mit szólnátok?
2020. nov. 4. 10:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/129 anonim ***** válasza:
91%

Ne is húz újat veled te szerencsétlen, a létezésedről sem tud. Csak te gyűlölöd azt a nyomorult nőt ilyen szenvedélyesen, amikor te vagy a r*banc.

Olyan gazdag családból származol, hogy rád már a törvények se vonatkoznak, mert te nem kerülnél bíróság elé súlyos testi sértés meg önbíráskodás miatt, mi? Magzat életének veszélyeztetéséről meg szó se lenne, ha azután tépne meg, hogy az ajtaja elé tetted a gyereket.

Amúgy ha olyan jó családból származnál nem egy házas lúzer ürítőtartálya lennél 5 éve 0 önbecsüléssel.

Mi közöd hozzá, hogy ő ingyenélő vagy élősködő?? Őt akarod beállítani a főgonosznak, amikor te kefélsz a férjével és estél tőle teherbe. Nevetséges vagy, sajnállak.

2020. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/129 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, egyik szavaddal ütöd a másikat. Te magad írtad hogy a pasi ezelőtt a mostani feleséggel csalt valakit, ebből se esik le ugye hogy itt nem a megcsalt felek okozzák a megcsalást, itt a pasi ilyen. A gyereket meg bosszúból tartanád meg, gratulálok... Igazi öntelt nyomorék vagy. Úgy felb*szol hogy az nem igaz... Ásd el magad te kamu gyökér.
2020. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/129 anonim ***** válasza:
85%
Kamus kisebbség. Ezek ilyenek.
2020. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/129 anonim ***** válasza:
62%
Örülnék, hogy kiderült és nem kell tovább hazugságban élnem egy árulóval. Megmondanám hogy fél órája van összecsomagolni és takarodjon. A válásunk napján látnám utoljára. 34/N
2020. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/129 A kérdező kommentje:
Hívogat a pasi. Szerintem megtudta. Mit csináljak?
2020. nov. 8. 20:57
 126/129 A kérdező kommentje:
Hívogat egész este és számon kér ,hogy mit csinálok,kiabál velem
2020. nov. 8. 21:48
 127/129 anonim ***** válasza:
83%
Én is kiabálnék a helyében. Most nem vagy olyan kemény, mint amikor feljelentéssel, meg tudom is én mivel fenyegetőztél? Mondd meg neki, hogy a gyerekét várod és ha megszületett, leteszed az ajtaja elé.
2020. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/129 A kérdező kommentje:
Ő is csinálta ugyanúgy benne volt. Ja megint én vagyok szemét ő meg az ártatlan kis bárány . Nem mondok neki semmit. Hát meg is érdenmli
2020. nov. 8. 22:05
 129/129 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel neki.
2020. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!