Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok,ha ez kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kiderülne,hogy a férjetek félremegy kb 5éve jár egy másik nőhöz. És a másik nő terhes lesz a férjetektől? Mit szólnátok?
2020. nov. 4. 10:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél? Egyedül nevelni a babát, vagy a férfivel együtt? Ő mit szól a babához?
2020. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 anonim ***** válasza:
60%

20


Te igen ostoba. Le lett írva, hogy a nőnek nincs lakása, se családja. Így kicsit nehéz egy kisgyerekkel 0 segítséggel, otthon nélkül új életet kezdeni egyik napról a másikra, de neked biztos menne, mert nagyon kemény vagy.

2020. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 A kérdező kommentje:
Nem tudja
2020. nov. 4. 12:14
 34/129 anonim ***** válasza:
86%

Hát, azért ha releváns választ vársz, normálisan is kifejthetnéd a kérdésed. Így, hogy mindent harapófogóval kell kihúzni belőled, normális választ nem fogsz kapni.


Eleve, miért azt kérdezed, hogy a feleség mit szólna egy ilyen helyzethez? Ez nem a te dolgod, mi pedig nem ismerjük a feleséget.


Abból viszont amit leírtál, én azt látom, hogy a fickó minden bizonnyal jól elvan a családjával, csak kellett neki egy kis kaland. Ha nem szeretné a feleségét, nem tartaná el - mondom ezt úgy, hogy én is itthon vagyok, és nagy hirtelen nekem sem lenne hová mennem, mert mindenünk KÖZÖS. És egy házasságban nincs olyan, hogy nincs hová menni, mert közös otthon van. Na, ezt a közös otthont és családi életet irigyled te, amiben felcsinált szeretőként neked soha nem lesz részed. A te fajtádból mondjuk azt is simán kinézem, hogy "gyógyszert szedtél". Én a feleség helyében kitaposnám az uramból a szuszt, de te sem úsznád meg 8 napon belül gyógyuló sérülésekkel.

2020. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 anonim ***** válasza:
87%
Te se vagy százas kérdező. Elvileg már benne vagy a korban és elbaxol az életedből 5 évet egy szeretői viszonyban, majd meg fel is csináltatod magad egy családos emberrel. Ha 5 éve csak szexre használ, nem fogja otthagyni a feleségét továbbra sem. Ki akarod zsarolni a gyt-t tőle, ha nem fizet elmondod a nejének? Ha lexarja ezt is a csávó és nincs elég pénze, akkor képes vagy egyedül felnevelni egy gyereket? Amúgy is mik a terveid? A gyereked apa nélkül fog felnőni, mert nem fog odajárni hozzá minden szombaton, amikor van egy családja. A pasi egy gusztustalan féreg, de én téged se értelek, hogy miért tartod meg ezt a gyereket.
2020. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 anonim ***** válasza:
92%

Hány hetes terhes vagy? És miért tartod meg a gyereket? Nem lenne jobb egy normális kapcsolatban, családban, házasságban gyereket vállalnod?

Így csak kicseszel magaddal is, meg a gyerekkel is.

A gyerek apa nélkül fog felnőni, te meg ha eddig sem kellettél párkapcsolatra senkinek, egy zabigyerekkel együtt mégúgysem fogsz. 30 évesen semmivel sem vagy elkésve, 35-40 évesen is ráérsz szülni, ha addig értelmes férfit találsz, de azzal sincs baj, ha nem vállalsz soha gyereket. Nem mindenkinek való ekkora felelősség.

2020. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 A kérdező kommentje:
34 mennék és feljelentenélek aztán mehetnēl a börtönbe. Pluszba egy másik baba életét is veszélyezteted ebbe belegondoltál?? Hát ilyen kapcsolatba nem is lennék ahol a férjem egy másik nővel kefél 5éve
2020. nov. 4. 12:31
 38/129 A kérdező kommentje:
A pasi kényszeríthet rá ,hogy elvetessem? Nyílván azért nem tudja mert a a feleség helyébe szeretnék lenni. Ha ott akarnék lenni már rég elmondtam volna mindkettőnek. De még nem tettem meg.De lehet soha nem fogja megtudni. Nem szorulok rá.
2020. nov. 4. 12:35
 39/129 A kérdező kommentje:
Igen egyébként gyógyszert szedtem mert ő mondta hogy szedjek azt
2020. nov. 4. 12:37
 40/129 anonim ***** válasza:
93%

"ilyen kapcsolatba nem is lennék ahol a férjem egy másik nővel kefél 5éve"


Ne játszd itt az erkölcscsőszt, mert te olyan "kapcsolatban" vagy, ahol a te szereped egyenlő egy ürítőtartályéval. Te még addig sem jutottál el, hogy feleségül vegyen bárki is.


Mit akarsz egyébként? A pasit? Egy családként élni? Vagy egyedül vállalni a babát? Vagy elvetetni?

2020. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!