Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok,ha ez kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kiderülne,hogy a férjetek félremegy kb 5éve jár egy másik nőhöz. És a másik nő terhes lesz a férjetektől? Mit szólnátok?
2020. nov. 4. 10:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 A kérdező kommentje:
Értem itt csak az szamit hogy a pasi továbbra is vigan éljen az asszonykájával ... én meg le vagyok szarva ,meg en vagyok a ribi. Hát ha őt nem érdekli hogy házas engem ,miért érdekeljen??? Ő is ugyanúgy benne volt,jött hozzám,mindig engem hívott magához ,hogy legyek vele. Hát itt a vege nehogy már csak neki legyen jó. Én megtartom aztán majd rájön..
2020. nov. 4. 13:14
 52/129 anonim ***** válasza:
84%
Jól van nagyon ügyes vagy, most jól megmutatod neki. Tapsvihar.
2020. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
80%
A pasiba meg mégnagyobb hogy egy ikyen ribizlivel állt le mint te.. Sajnos az ilyenek szaporodnak 😂
2020. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
100%
*ilyen
2020. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
94%

Aha, szóval bosszúból tartasz meg egy nemkívánt, nem tervezett gyereket. Okos vagy.

Az igazság viszont az, hogy önmagaddal cseszel ki a legjobban, mert a gyereket neked kell majd felnevelned egyedül. A gyerektartás semmire nem lesz elég, gyerek mellett meg dolgozni majd meglátod, mennyire könnyű...

És igen, a pasid valószínűleg vígan fog élni tovább az asszonykájával. Most lesz egy orbitális nagy balhé náluk, de idővel ezt lerendezik egymással, és a családjuk többet fog érni egy ballépésnél. Te majd kapod a gerektartást, és szóba sem fogsz kerülni soha sem te, sem a gyereked. Ők élik tovább az életüket, apunak be lesz állítva a számláján, hogy minden hónap elején fixen menjen az alamizsna neked, te meg majd küszködhetsz egyedül.

Sok sikert, boldog életet!

2020. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam annak. Én életem én döntésem. Azt csinálok amit akarok. Ő jött magától hozzám ,én nem kényszerítettem.
2020. nov. 4. 13:38
 57/129 A kérdező kommentje:
De nyílván annyi költőpénzzel kevesebbet kap majd az asszonyka ,így mindig eszébe jutok amikor a férjétől vonják majd a pénzt az én javamra
2020. nov. 4. 13:39
 58/129 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire irigyled az asszonyt? Le se fogja szarni a te költőpénzed, mert neki olyanja lesz, ami neked soha: családja.
2020. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
85%
Itt sokan próbáltunk neked használható tanácsokat adni, de te sajnos menthetetlenül buta vagy. A gyereket nagyon sajnálom.
2020. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 anonim ***** válasza:
95%
Miért utálod ennyire a feleséget??Bántott ő téged?
2020. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!