Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne, ha elfelejtené?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha elfelejtené?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt a szülinapom, de holnap tartjuk családdal, férjemével együtt, mindkettőnk családjával, mert neki meg jövő héten lesz.

Múlt héten annyit pörgött a témán, hogy végül nem rendelt tortát, már nem volt rá idő, mondtam, nem gond, majd a közös ünneplésre.

Erre az előbb benyögi, hogy ő nem rendelt holnapra tortát. Először azt hittem, viccel.

Persze, nem világvége, de én készültem neki. Még másfél éve sem vagyunk házasok.



2020. nov. 7. 20:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja, ajándékot sem vett szerintem, mert mondta, hogy nem tud mit.

Nem igazán vagyok fontos, asszem. :(

2020. nov. 7. 20:09
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Hű, azért nem kicsi ugrás volt az "elfelejtette a tortát" és "nem vagyok fontos neki" között.

Te tudod a személyiségét, lehet, hogy az ő számára az ajándékok sokadrangúak. Én is ilyen vagyok, pont nem érdekel, hogy mit kapok, sokkal többre értékelem az együtt töltött időt.

Holnap nyitva vannak a nagy üzletek, menjetek be és vegyetek valamilyen tortát és ajándékot.


F

2020. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Holnap ezerrel készülünk a vendégsereg fogadására.

Tavaly kaptam meglepi tortát és ajándékot is. Mindkettő saját ötlet volt. Nem kérdezett semmit, meglepett.

2020. nov. 7. 20:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bíznék a legjobban, és azt gondolnám meglepetésre készül, vagy legalább elmegy egy cukrászdába, és vesz valamit.
2020. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Még kisgyerek vagy.
2020. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem fog.

Persze, ha egyébként az ember érezné, hogy fontos, ez meg sem kottyan. De ez már ilyen utolsó csepp...

2020. nov. 7. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utólsó? Volt már ilyen?
2020. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Jól látod.
2020. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Tavaly is már meglepetés volt, lehet most is az lesz. De neked már minden bajod van vele az látszik a válaszaidból.


Amúgy kérdezd meg tőle, hogy akkor milyen tortát tervez adni a vendégeknek.

2020. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Tavaly én semmit nem kaptam a szülinapomra a férjemtől. Haza sem jött aznap. A szomszéd jött át, hozott tortát és úgy köszöntöttek fel a gyerekekkel együtt. 15 év, 4 gyerek. Szerintem úgy van vele, hogy már nem érdekli, ennyi gyerek mellett úgyse válok el, bármit megtehet. Nálad legalább otthon lesz, készül ő is.
2020. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!