Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bocsi, ha kicsit hosszú lesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yvanna kérdése:

Bocsi, ha kicsit hosszú lesz. Mostanában sokszor megfogalmazódik bennem, hogy elhamarkodott dolog volt a házasság (?)

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretném leszögezni, hogy a férjem jó ember, segítőkész, más nőre rá sem néz, soha nem jár el itthonról, anyagi helyzetünk rendben van... Viszont teljesen más elképzeléseink vannak, pl: szeretnék anyukámékhoz közelebb lakni, hogy többet segítsenek az egy éves gyerek körül , de ő más irányba szeretne költözni, valamint több gyereket is szeretne, persze mindet én lássam el...eszem ágában sincs. Ő egy introvertált, magának való ember, nehéz kizökkenteni, emiatt összességében sok dolog nagyon sematikus vele. Most persze még rá is tesz egy lapáttal a karantén unalmassága is.

Másik problémám, hogy a szexuális életünk sosem volt az a hű meg ha, de azért még az elején rendszeresebb volt. Most eljutottunk oda, hogy havi egy alkalom van, ezalatt amúgy odafigyel rám.bCsak 2,5 éve vagyunk együtt. Egyébként sokat bókol, de nagyjából ennyi. Többször szóvá tettem, hogy számomra ez kevés, azt mondta, ő mással sem kívánta gyakrabban. 37 éves, én pedig 28.

Jár valaki hasonló cipőben ?



2020. dec. 11. 11:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy nem segítene a gyerek nevelésében, mivel a pici az élete, mellesleg nekem sincsenek anyagi gondjaim szerencsére. Egyébként tartalmas a házasságunk, sok helyre járunk, hasonló az ízlésünk is. Az viszont igaz, hogy sosem lesz egy szenvedélyes ember..
2020. dec. 11. 17:07
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már belül te is tudod a választ, csak még neked is idő kell, hogy azt feldolgozd..
2020. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy nagyszerű megoldás: A válás.

Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen kapcsolat nem fog változni. Én is bolundul összeházasodtam fiatalkoromban egy ilyennel, hát majdnem belehaltam az unalomba egész házasságunk alatt. Aztán négy év után szerencsére elváltunk, és máris jobb lett az életem, találtam egy olyan pasit akivel jó volt együtt lenni minden értelemben. Ha elválasz tiéd lesz a vagyona felé, tudsz majd venni egy házat a szüleid közelébem, és találsz majd egy magadnak megfelelő partnert

2020. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

hasonló szitu, nem váltunk el most jön az első baba.

Elvileg azért lett ilyen a házasságunk mert prosztata gyulladása lett. Előtte sem volt nagyon szenvedélyes és ez hiányzik . De mint irtam most a szerelemmel ugysincs mit kezdjek ha prosztata problémája van amit kezel én pedig hamarosan szülök már hetek vannak hátra ilyenkor amugysem ajánlott.

Szoval várok turelmesen hátha rendbejön és jobb lesz. Aztán kiderűl. De azt h szenvedélyes legyen most is tul nagy "elvárásnak" látom felé.

Mindig mondták a hulye dumát h szeretetböl ne szerelemböl házasodj. Nem igy van. Szerelemből kell házasodni mert egy szerelmes ember mindent szebbnek lát, ha beteg vagy örul h segíthet . De ha vki csak szeret az oké h jó veled de nem lesz odáig érted annyira h a szenvedélyig eljusson

2020. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként nehéz megítélni. Nekem mindig azt mondja, hogy nagyon szeret, nem bírná ki, ha elhagynám. Mindent meg is tesz értem, de egyszerűen szerintem alapból ilyen, 'magának való' ( ugye a magyar nyelv) ember. Olyan szinten nem egy szenvedélyes típus, hogy nem is igényli és nem is tudja kezelni ezeket a helyzeteket. Lehet valóban szakembert kell felkeresni. Kedves utolsó, nem jó a helyzeted, de legalább nem nőket hajkurász valahol. Békés babavárást kívánok !
2020. dec. 15. 20:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem kibírná ha elhagynád. A gyereknek sem jó, hogy olyan szülőkkel éljen, akik nem boldogak együtt.
2020. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!