Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek elhamarkodottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhamarkodottan szakítottam?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha hosszú terjedelmű lesz a történet. Igyekszem minden részletet megemlîteni, megkönnyítve ezzel a válaszokat.


A történet eleje egy tökéletesen induló, minden téren harmónikus, virágzó kapcsolatkezdés, mely a tegnapi nappal ért véget, és egyszerűen annyira össze vagyok törve, hogy nem tudok egy helyben még ülni sem. Az alvásról és evésről nem is beszélve.


Egy hat hónapos kapcsolatról beszélünk, melynek az utolsó hónapja okozta a döntést,hogy legyen vége,ugyanis én mondtam ki.


A kapcsolatunk tökéletes volt. Nem telt el nap, hogy ne az ő üzenete legyett volna az első, és az övé legyen az utolsó. Minden nap találkoztunk.

Ha egy kimaradt, már hisztizett,hogy miért?

Tartalmas, minőségi programokkal, számos családlátogatással, közös távlati célok megálmodásával telt 5 hónap.

Róla tudni kell, hogy fodrász, és a barátnőivel megnyitottak egy szalont.

Onnastól teljesen háttérbeszorultam.


A naponta találkozásokat felváltotta a három naponta. Ezt felváltotta az öt naponta. Majd jött a heti egy, az is este 9-kor, 11-ig.

Ezután jött az, hogy már nem is írt.

Azt mondta, most egy olyan időszakot él, mely nagyon betáblázott, és sok a teher.


Én megértettem. Türelmes voltam.

Nagyon fájt,és percenként azt néztem,hogy mikor ír.

Ekkor már három óránként volt egy pár szó.Ekkor már zavartak a dolgok, de mindig megnyugtatott,hogy szeret, és legyek türelmes.

de mikor a reggeli üzenetemre sem válaszolva eltelt egy nap, és este,a kérdésemre,hogy mit csinál ,az volt a válasz, hogy : semmit, sorozatot nézem, betelt a pohár.

Így telt el az utolsó hónap.

Találkozásokat mindig lemondta.

Azt mondta fodraszattal kapcsolatos dolga van.


Csütörtökön kijelentettem,hogy vége. Megkérdeztem beleférek-e az életébe? Ha nem, akkor vége.

Az volt a válasz , hogy : szerintem bele, de legyek türelmes.

Az ezt követő két nap lett volna egy mozi, azt is lemondta, és ismét hallgatásba fulladtak a napok.

Üzeneteimre a : rendben, oke, jól van ,válaszok váltották egymást.


Tegnap megírtam, hogy vége. Nekem ez így nem megy. A szikráját se láttam rajta, hogy küzdene a megtartásomért. A kapcsolat megmentéséért.

Az utolsó üzenete, hogy sajnálja, hogy nem tudott időt fordítani rám, de Ő szeret.


A kérdésem: túlreagáltam? Vagy mindenki ezt tette volna?

A lánynak volt igaza?



Nagyon hianyzik, es nem tudom elérnék-e bármit is ha írnék neki.


Ő nem teszi.


2020. szept. 28. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyan vonat után futni, ami elment. Ha nem, hát nem. Túlleszel rajta és lesz másik.
2020. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, gyorsan felejtsd el!
2020. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, ha leülepszik ez a dolog, akkor még alakulhat másképp.

Ne keresd, foglald el magad és ha mégis jelentkezne, akkor legyél kicsit távolságtartó, ne rohanj bele újra!

2020. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindenki egy emberként a lány azonnali elfelejtését tanácsolja.

A leglogikusabb döntés lenne,még ha fáj is, de akkor az első szakítási kisèrletemnél miért mondta, hogy Ő akkor is szeret?

Miért mondja most is?

Ha ennyire elengedett már, miért mondta,hogy benne semmi sem változott meg, és ugyanugy szeret?

De közben ugyanugy leszart utana?

2020. szept. 28. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha igazan akarna téged, szerintem küzdene. Új környezetbe került, én is ugyan úgy jártam mint te, totálisan eltolt magától, bántott, stb. Majd vége lett.
2020. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt ,hogy az ő fejében mi van nem látjuk.

Ha semmi nem változik és ugyanott folytatjátok...

Ugyanúgy romlik tovább a helyzet...az úgy megfelelne neked?

Ha igen, akkor elhamarkodottan szakítottál.


Mindegy mit mond...ha nem azt teszi, amiről beszél.

2020. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Keserves volt, de a frissen megszakított kapcsolatomból megtanultam, hogy SOHA ne a szavakat hidd el, mert a tettek beszélnek igazán.


Ha annyira fontos lettél volna neki, akkor nem így bánik veled, akkor sem ha új helyre kerül.


Ne keresd! Ha ő keres akkor is csak óvatosan!

2020. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak. A tettek számítanak, mondani bármit lehet.

Ha tènyleg szeretne, akkor legalább most, hogy szakították kapálózna utánad, ès azon lenne, hogy megoldjátok ezt a helyzetet. De nem, most sem. Csendben elfogadta a döntèsed, ès ennyi. Ez mindent elárul. Tovább kell lèpned.

2020. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Azért mondta hogy szeret, mert mondani mindent lehet.
2020. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Azért én meghallgatnám a másik felet is. Azt írtad, hogy épp egy fodrász szalont nyitott a barátnőivel. Azért egy vállalkozás elindítása munkaigényes dolog. Többször is leírtad, hogy azt kérte, legyél türelmes. Te pedig 1 hónap nehézség után feladtad.

Hozzáteszem, a lány sem kezelte helyesen a helyzetet. Igazán beavathatott volna jobban a részletekbe, miket intézett aznap, stb. (Amúgy Te mennyire támogattad ezt a szalonnyitást?)

Fogalmam sincs, mi a jó megoldás. Az én meglátásom szerint MIND A KETTEN hülyén viselkedtetek.

2020. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!