Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak.Miért csaljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak.Miért csaljátok a feleségeteket ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 23:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Belefutottam a témával kapcsolatban egy "felmérésbe",hogy a férfiak legtöbbje vmi 98%ban azt a választ adták "hogy nem éreztem férfinek magam mellette ".Mert besokaltak a mindennapi pl mosogass el de rosszul csináltad majd én megcsinálom dologba.Ergo nagyobb pénisze van otthon a hölgyeknek mint az uraknak ...férfiakkal pedig nem szeretnek szexelni. Erre voltam kíváncsi,hogy itt valaki említést tesz e ilyesmire :D de még véletlenül sem.

Abban viszont nem nagyon tudok egyetérteni ,hogy a nők nem igénylik a szexet. Én nem tudom ezt elképzelni magamról...

2020. dec. 29. 16:57
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze igénylik, de nem úgy mint a férfiak. A nőknél a szex azt jelenti, minden rendben van, a férfiaknál meg egy piszok erős biológiai ösztön. Ha egy nőnek csak egy valami is nem stimmel, nincs szex. A férfi meg úgy is tud szexelni, hogy áll a bál körülötte. Persze most kisarkítottam. A nő beleképzeli az álompasit, elhiszi hogy akivel van az az, a férfi meg csak egy nőt akar maga mellé, akivel önfeledten kiélheti a vágyait. Persze az érzelmeket se tegyük félre. Egy házasságban meg az van, ha a nincs lángolás ezerrel, akkor bizony a férj szex nélkül marad, vagy pedig azt látja és érzi, hogy a felesége csak kényszerből fekszik le vele. Majd jön a következő lépés, hogy egyre ritkábban, a szex minősége is drasztikusan romlik. Pont ezért jók a szexkapcsolatok! Nincs leleki befeszülés egyik oldalról sem, csak a testiség kiélése van a központban.


Bármennyiure is fura, egy normális férfi komolyan befeszül a házasságába, amikor érzi hogy a felesége elutasítja. Sok esetben az elutasítás visszafordíthatatlan. Nem kell oda az sem hogy félrelépjen, figyelmetlen legyen. Tökéletesen teheti a dolgát, de egyik napról a másikra megszűnik a szex. Majd jönnek a beszélgetések, hogy mi a baj? Semmi, ez van. Ekkor mit csinálsz? Átgondolod hogy mit tettél az elmúlt időszakban. Elkezded magad okolni. Elkezdesz mindenben változtatni. Jobb lesz? Nem. Lett változás a szexben? Nem. Dolgozol, kiveszed a részed a háztartásból, a gyereknevelésből, próbálsz odafigyelni mindenre, nem hanyagolod el a párod, önmagad. Változás? Semmi. Majd szépen lassan elkezded magad szégyelni, kevésnek tartod magad még egy csókhoz is. Erre mit reagál a feleséged? Semmit, sőt azt látod, még jó is neki.


Elhiszem hogy a zaklatott életű nőknek ez elképzelhetetlen, de bizony ez ia a valóság része! Nem vagy függő, iskolázott, intelligens ember vagy, igényes vagy önmagadra a környezetedre, nem vagy nárcisztikus, sőt, inkább mindenben segítesz. Nos, ugyanúgy mint a rendes nőknél, unalmassá válsz, amolyan "társ" kategóriává válsz. Jó hogy vagy, kösui hogy megkönnyíted az életemet, de ennyi. Nem vagy vonzó mint férfi. Egyszerűen NEM szabad jónak lenni, pont csak annyit szabad segíteni és tenni a feleségedért, ami éppencsak elég. A kiszámíthatóság egyenes út a szexmentes élethez. Egyébként ha jól belegondoltok van benne valami!


Ha a kollégáim szintjén nézek szét, a normálisak mind szexmentes életet élnek, kb. szolga vagy cseléd kategóriában. Akik meg orrba-szájba csalják a feleségeiket, azok meg egyenesen Isten királyok otthon, remegnek értük a feleségek.

2020. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12-es maradjunk abban, hogy ha nem vagy jó pasi, akkor se lesz szex, ha nem veszed ki a részed a házimunkában, szóval amiatt teljesen felesleges mosogatni, hátha az asszony attól dugni akar. De igenis van az a kategória, aki szexuálisan vonzó, viszont egész nap a tökeit vakarná a TV előtt, valahogy ezekre se gerjedek. Én totálisan kiábrándultam a pasimból összeköltözés után, mert úgy képzelte, én leszek az új anyukája, neki mostantól annyi dolga van, hogy számítógépezik és bejár dolgozni. Hogy én még éjfélkor főztem, nem zavarta, nekiállt ölelgetni, hogy ki kéne vasalnom az ingét. Mondtam neki, megtanítom szívesen vasalni. Egyből ki bírt vasalni magának, azóta se vasalok rá, 12 éve egyszer se. És igen, már nincs szex, az ilyen csodálatos dolgaival tönkretette a libidómat teljesen, pedig annyira kívántam az elején, teljesen nimfomán voltam. És lehet, hogy csináltam időközben belőle egy tündi-bündi házias férjet, de egyáltalán nem az a baj, hogy most már egyenrangúan kivesszük a részünk a feladatokból, sőt, sokszor én többet dolgozok a munkahelyen, mint ő, emiatt ő végez több házimunkát, de mire idáig eljutunk, a szerelemnek és a tiszteletnek részemről annyi. Vagy szerinted mennyire volt kedvem pörögni a farkán, amikor nagypapám halála után nekiálltam felújítani a házát - festés, laminált parkettázás, stb. - minden nap munka után, aztán hazamentem este 11-re és várt az összes mosatlan és a főznivaló, mert ő munka után játszott a gépen, aztán mikor kifakadtam, hogy néha segíthetne a festésben, az volt a válasza, hogy ha az ő háza lenne, biztosan szívesen segítene. Amikor meg elhozattam a szétszedett faanyagokat nagypapámtól tüzelőnek, de ki kellett belőle szedni a szögeket és hátravinni a hátsó kertbe, akkor se ért rá, mert ő megmondta, hogy nem kell az a faanyag, úgyhogy én szedtem ki az összes szöget és én hordtam hátra, illetve kerestem végül valakit, aki pénzért segített. Jó, aztán volt amiben képes volt férfiként viselkedni, de én addigra már nem voltam annyira szerelmes. Meg amikor először szembesül egy nő azzal, hogy milyen gyáva a párja. Na annál kiábrándítóbb nincs, mikor rájössz, hogy egy utcai támadásban egész biztosan nyúlcipőt venne, ha téged megtámadnának, mert még az anyjával szemben se képes megvédeni. És akkor csodálkoztok, hogy nem tudunk titeket férfiszámba venni és egy idő után nem lesz szex. Az olyan beszólogatásokról nem is beszélve, hogy na, XY a jó nő, de ne aggódjak, nála semmi esélye nem lett volna úgyse. Akkor verje ki magának az ilyen, de ne az én önbizalmamat tegye tönkre. A durva az, hogy visszanézve a felvételeket, igenis szép voltam, szebb az átlagnál, de mellette úgy éreztem magam, mint aki jobb volna, ha zsákot húz a fejére, mert csak fanyalgott, ha sminkeltem és sorolhatnám.
2020. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, a töketlwn anyuci kedvencei fiúcskák tényleg kiábrándítóak. Nekem az a bajom, hogy hiába csinálok 100 jó dolgot, ha egyszer valami nem tetszik a páromnak, hónapokra a hátát forgatja. Amikor látom vagy érzem hogy ajaj, ez már rossz pont, akkor én is ott abban a pillanatban abba hagyok mindent és bezárkózom. Tudom hogy ez is csak szuper alkalom neki, hogy na most aztán nem lesz szex 1-2 hónapig. Minden lehetőséget kihasznál rá, csak hogy ne legyen semmi. Azért ez már több mint szemétség. Én mondtam neki, bármikor el lehet válni, én ugyan nem állok senki útjában, senkiért nem hullatok könnyeket. Az évek alatt egy érzéketlen terminátort csinált belőlem, nem kell hogy bárki is szeressen, engem sem érdekel senki. Számomra szeretni veszélyes, és mivel én sem vagyok szerethető, én sem akarok senkit szeretni. Ugyanis minden ember tele van hibákkal, én miért hunyjak szemet ezek felett? Minden ember helyettesíthető, senki sem különleges. Mindenki önző, a szeretet is arról szól, hogy önmagában gerjeszetett érzésben fürdőzzön az ember. Nem a másik miatt sírunk, hanem önmagunk miatt.


Ha velem kapcsolatban minden rendben lenne, akkor a farkam kicsi. Ha az jó, akkor nem vagyok gavallér, ha az is jó, akkor nem vagyok érzéki, ha az is jó, akkor túl kedves vagyok, ha az is jó, akkor kevés sót teszek a levesbe...mindegy, csak a fogás a lényeg, ami miatt félre lehet állítani. Hát az a helyzet, hogy férfi létemre én sem kívánom a szexet a feleségemmel, mert az nem szól másról, csak a megaláztatásról, könyöradományról. Hát azt meg tartsa meg magának!

2020. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyk-n túl van tolva, hogy a férfiaknak kell a szex, a nőknek meg csak ha minden más passzol. Az életben - és én is így vagyok - tudom, hogy sok párnál a nőnek nagyobb a szexuális igénye. Nálunk hétvégente van, hét közben egyszer masztizni szoktam. És hány hasonló nőtársam van........
2020. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15-ös. Jó vicceid vannak! Én meg a férfiak között töltöm az életem nagyrészét, és mindegyik meg van veszve a szexért, csak hát otthon alig, vagy pedig nincs semmi. Nálunk ugyanez van, ráadásul kilátástalan a helyzet, ugyanis a feleségem kijelentette, hogy ha ágyba is bújik velem, az csak miattam. Ő sosem élvezte a szexet, sem velem, sem mással, sosem hiányzott neki. Azért van prosti piac is, mert a kiéhezett, félreállított férfiak kénytelenek valahol megélni a szexualitást, még ha kamus is.


Én pl 50 éves létemre még egyetlenegy nővel sem találkoztam, akinek fontos lett volna a szex. 30+ nővel voltam eddig, még ha ez hihetetlenül is hangzik. Rengeteg a frigid nő a mai világban, még ha te ezt nem is így gondolod! Ha a nőknek fontosabb lenne a szex, akkor a férfiak nem csorgatnának a nyálukat minden fronton szexet remélve. Én a feleségem mellett is próbáltam szexkapcsolatot, de 12 év alatt egy nő sem akadt volna, aki belement volna. Még el is váltam volna ha jól alakultak volna a dolgok. Még számításból sem mentek bele, mivel elég jó anyagi helyzetem van és volt. Képzeld, nincs sörhasam, nem kopaszodom, nincs rajtam felesleg, 182cm vagyok, diplomás kulturált ember vagyok. Erre varrj gombot!

2020. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16. A házasságokban általában az a fél kihasználja a helyzeti fölényét amelyik tudja, hogy a másiknak kicsit vagy sokkal több kellene.

Példa az életből: nő 49 éves, férfi 59. Kb. 20 éve vannak együtt. Nő: nimfó, férfi extra igényű. Még mindig megy a napi szex. Régebben meg... A férfi nem tudja, hogy a nő is ugyanúgy odavan. Meg van győződve róla, hogy az Ő asszonya csakis szerelemből, érte. A nő közbe eljátssza az elérhetetlent, merthogy biztosan tudja, hogy úgyis megkapja. Brutálisan kihasználja a férfit. Azzal megetette, hogy az előző házasságából való gyerekei rosszak, tehát a férfi semmilyen kapcsolatot nem ápol velük. Ezerrel uralja a férfi életét minden területen. Pedig csak egyszer ne kapná meg a szexet...

2020. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy az emberek önzők, az érdekeik érvényesítése a cél. A szerelem sem más, mint az önös jó érzések érvényesítése, még ha ezt most sokan nem is értik. Nem a másikért rajonganak, hanem az érzésért, amit a másik fél kelt bennük. Amikor ezt elveszítik, akkor még ott van az az aember mellettük, szóval nem az ember ment el, hanem az érzés. Ilyenkor simán dobják. Ha meghal valaki nem a személyt sajnálják, hanem azt, hogy az a személy nem tudja már bennük az érzést táplálni. Ez azért orbitális különbség. A szex is ugyanez. Összességében az emberi lét arról szól, hogy önös érdekeink miatt kihasználjuk a környezetünket. Ez akkor elfogadott, ha kölcsönösen működik a kihasználás, így egyik fél sem sérül. Pont ezért vannak a férfiak megveszve a szexért! Kell NEKIK a szex, az érzés. Hogy kitől kapják meg, ergo nem számít, csak legyen már. Marhára nem számít maga a nő, a lelke, az igazi belső énje. Szex legyen és kész. A világ egyáltalán nem bonolult, a bonyolultsággal csak az egyszerűséget akarják elfedni. Azaz ha kell valami akkor elveszem, és ebben nincs más. Semmi az ég világon. Ki lehet ezt színezni, ettől sokan jobban érzik magukat, viszont a mélyben ugyanaz az önzőség szerepel.
2020. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!