Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Náltok gyerekek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náltok gyerekek mellett milyen a szexuális élet? Minden nap van szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjemmel 4 éve vagyunk házasok, a kapcsolat elején ő két pici gyereket hozott a háztartásba, mert elvált és nála helyezték el a gyerekeket, mára már 8 évesek. Úgymond együtt neveljük őket, de szerintem az utóbbi időben mindent én csinálok. Elfáradok a hétköznapokon, mert itthonról dolgozom, közben mosok, takarítok, (ami négy emberre elég sok) főzök, mert mikor 2-3 körül hazajönnek a gyerekek akkor nagyon éhesek már. Megetetem őket, elpakolok és akkor odaülünk mind az asztalhoz, ők házit írnak, én dolgozom, ha bármi van én segítek nekik. Aztán ők elmennek játszani vagy mesét nézni. A férjem kb este 7-re ér haza, addigra vacsora kell legyen, mert mikor hazaér ő is nagyon éhes és ingerült lesz ha nem kap enni, úgyhogy akkor családi vacsora, ahol mindenki elmeséli milyen volt a napja ilyesmi. Aztán a gyerekek elmennek fürdeni, én elpakolok, elmosogatok. Olvasok mesét a gyerekeknek, “elaltatom őket” és ekkor általában 9 óra van már, még mire én is lefürdök ilyesmi az fél tíz, és akkor tudom hogy reggel fél 6-kor kelek hogy mindenkinek a reggeli rohanását szervezzem, és reggelit csináljak, uzsonnát csomagoljak és hasonlók. Szóval igen, fárasztó egy napom, estére általában teljesen kivagyok. A férjem panaszkodik hogy sokszor alszom el a gyerekeknél és csak éjszaka fekszem mellé, és hogy ő sokkal többször szeretne velem összebújni esténként. De nála az összebújás ott kezdődik hogy este minden után elkezd csókolgatni, simogatni hogy felizgasson. De én úgy érzem hogy ha tényleg fontos lennék neki én, és hogy összebújjunk, akkor tehetne érte. Például nem dőlne össze a világ ha vacsora után ő mosogatna el, ha csak maga után elpakolna, kivinné a szennyes edényt, ruhát egyebeket akkor is megkönnyítené a dolgom. És lehet akkor lenne magamra is időm, és lehet hogy akkor gyakrabban lenne szex is. Ezeket persze mind neki is elmondtam, de elvileg ő nagyon elfárad a munkájától és haza pihenni jön, és neki szüksége van erre, főleg a mindennapi szexre. Én is igénylem a szexet, de mire odáig eljutok már annyira kimerülök hogy nem tudom élvezni csak túl akarok rajta lenni és aludni, de persze ez nem egy egészséges állapot, csak már nem látom hogy tudnám megoldani.

(Bocsánat a kisebb novelláért, de így látjátok az egész képet)

Van valami megoldási ötletetek? 31N



2021. jan. 7. 07:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező!

Gratulálunk!

Ön nyert három gyereket! Nyereménye visszaváltható de úgysem fogja visszaváltani.

2021. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

Hatás-ellenhatás.

A párod nem tudod megváltoztatni, vagy ő változtat saját magán, vagy így marad.

De miért is változtatna? Neki ez így ideális. Csinálja a szükséges minimumot, te meg minden mást átveszel, mert olyan nem lehet, hogy nem csinálja meg senki.

Biztos?


Gyerekek vacsiznak, vagy fürdenek, te meg kacéran odalibbensz a jóemberhez, hogy akar este egy kis szexet? Akkor mosogasson el, te meg elmész és illatosan várod az ágyban. Ha nincs kedve mosogatni, akkor sajnos nincs kedved szexelni, mert fáradt vagy. NEKED ott kezdődik az előjáték, hogy odafigyel rád annyira, hogy ne hulla fáradtan ess ágyba, és ne 5 óra alvás után ugorj ki az ágyból reggel. Így ha választanod kell, hogy aludj vagy szexelj, az alvást fogod választani.

Ha ezt nem érti, akkor igenis menj el két hétre valakihez. Mondd azt, hogy neked időre van szükséged, át kell gondolnod, hogy mennyire éri meg úgy egy kapcsolatban maradni, hogy nem egy megbecsülve, és nem érti meg, hogy "csupán" az egészséged látja kárát, hogy túlhajszolod magad.

Ő pihenni jár haza. És te? Te menj el, ha pihenni akarsz? Rendben.


Ha belátja, hogy igazad van, és kiveszi a részét, akkor sok boldog év van előttetek.

Vagy nem látja át. Egyre több lesz a vita, és vagy ő lép félre, mert nincs szex, vagy te, mert nem kapsz odafigyelést.

Azon gondolkodj el, hogy neki egy házassága már tönkrement, és nem tudta helyrehozni, elváltak. Ha ott is így viselkedett, és ezt a mintát viszi tovább, akkor ti is szakítani fogtok. Ez, hogy csak túl akarsz esni a szexen, az első fok. Idővel egyáltalán nem akarsz már szexelni. Ő elkezd emiatt büntetni, duzzogni, és szépen eltávolodtok. Mire észbe kapsz, csak éltek egymás mellett, és te csak a cselédje vagy.

2021. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
55%

Nem egy kapuzárásos negyvenes a férjed? Akkor szokott meglendülni velük, hogy valami mást akarnak, ami van, és jönnek azzal, hogy mások élete biztos tökéletesebb. Pedig sok gyerektelen párnál sincs minden nap szex. :)

Ezzel női szemszögből az a gond, hogy a nagy igényhangoztatásból kimarad, hogy pont téged akar és nem csak segédeszközként, ami kissé libidórombolóan antiromantikus.

A másik meg ez a hímsoviniszta felállás, gondolom, a te munkád szerinte mintha csak hobbi, pláne ha most homeoffivce (pedig az is tud olyan lenni, hogy enni sem ér rá az ember), a házimunkát, gyereknevelést meg nem tekinti munkának. Szóval szerinte neked nagyon jó dolgod van, míg mindeközben nagyon sajnálja magát, hogy bezzeg ő érted dolgozik és hiába vár cserébe este. S ha felveted, hogy (te is) magányos vagy és változtatni kellene, mert attól, hogy ha 10-et üt az óra még nem kapcsol be nálad automatikusan lepedőakrobata üzemmód, mert azért napközben kellene tenni és nem csak este elvárni, akkor nem ismered el a teljesítményét.

Hétvégén hagyd rá kicsit az egészet, iratkozz be valahová vagy járj el futni... stb. minimum az egyik délelőtt, és mire hazaérsz, legyen kitakarítva és várjon az ebéd. Este meg a nagy várakozós tévézés vagy telefonnyomkodás helyett, oda is ülhet mellétek, aztán simogassa a hátadat, amíg mesét olvasol, vagy altassa ő a gyerekeket, amíg te a fürdőben vagy... találjatok ki valamit ilyesmit, akkor nem fogsz belealudni. És tényleg rendszeresen szánjatok időt arra, hogy kettesben legyetek. Jó megoldás az is amit írtak, ha szövetkeztek barátok szüleivel - nálunk is van, hogy vendégségbe küldjük osztálytársakhoz a gyerekeket, aztán legközelebb meg ők jönnek. Nem csak este lehet összebújni :)

2021. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan, ezek a mai herék képesek egyáltalán valamire?Xd
2021. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy szerintem nem csak azért nincs szex, mert fáradt vagy, hanem mert tudat alatt haragszol is rá a fáradtságod miatt. Én se szeretnék olyannal lefeküdni, aki nem figyel rám, nem becsüli a munkám.

Én is azt mondom, hogy egy időre bízz rá minden munkát, vagy menj el a szüleidhez vagy bárhova, hogy lássa mi mindent kell csinálnod. Meg persze a beszélgetés is segíthet, ha képes felfogni, hogy nem csak az ő munkája fárasztó és nem csak az számít. Ha nem fogja fel, hogy mindketten dolgoztok, te meg még aztán otthon is gürizel, hogy ő otthon már csak pihenjen, akkor nem nagyon tudsz ezzel mit kezdeni. Esetleg még az ételrendelést fontolnám meg, meg azt hogyha ebédet csinálsz a gyerekeknek, akkor csinálj annyit, hogy vacsorára is elég legyen, ne adj isten több napra főzz. Nem olyan változatos, de legalább nem kell mindennap főzni, hanem mondjuk csak 2 naponta egyszer.

2021. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én is több napra előre szeretek főzni, de neki az nem jó, mert nem olyan változatos!
2021. jan. 7. 11:26
 17/32 anonim ***** válasza:
92%

Rendeljetek kajat az egesz csaladnak. Fizesse ki.

Nem erzed magad egy cselednek? Mert ne haragudj de ahhoz hasonlitasz..

2021. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, megfogadod bármelyik tanácsot, vagy csak mártírkodni jöttél fel?
2021. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj de a párod csinál valamit a gyerekeivel, vagy értük? Mert nagyon úgy néz ki hogy cseléd vagy +szex

Ezt jól elszúrtad.

2021. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

15-ös vagyok. Ha nem ő főz ne legyen beleszólása abba, hogy te hogy oldod meg. Ha változatosságot akar rendeljetek kaját, egyébként meg ne terheljen túl a hülyeségeivel.

Amúgy lehet negatívnak tűnnek itt a kommentelők a férjeddel szemben, de az alapján amit leírtál tényleg komoly bajok vannak a hozzáállásával, te meg nem vagy vele elég erélyes, hanem teljesen hagyod, hogy kihasználjon. Ez így nem mehet örökké, ezt neked is be kell látnod, és tenned kell valamit mindenképp, de ezeket a meccseket neked kell leharcolni férjeddel. Ebben már nem tudunk tanácsot adni, itt nyíltan meg kell neki mondani a dolgokat, hogy megértse. Veszekedni is kell valószínűleg.

Én valószínűleg nem maradnék ilyen kapcsolatban, de gondolom nálad az is számít, hogy szereted a gyerekeket is, szóval próbáld ezt megbeszélni vele. Amúgy tényleg remélem, hogy nem fog megcsalni, csak mert fáradt vagy és nem vagy mindig mindenre kapható. Az még egy következő szint lenne. Menj elébe a dolgoknak.

2021. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!