Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Náltok gyerekek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náltok gyerekek mellett milyen a szexuális élet? Minden nap van szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjemmel 4 éve vagyunk házasok, a kapcsolat elején ő két pici gyereket hozott a háztartásba, mert elvált és nála helyezték el a gyerekeket, mára már 8 évesek. Úgymond együtt neveljük őket, de szerintem az utóbbi időben mindent én csinálok. Elfáradok a hétköznapokon, mert itthonról dolgozom, közben mosok, takarítok, (ami négy emberre elég sok) főzök, mert mikor 2-3 körül hazajönnek a gyerekek akkor nagyon éhesek már. Megetetem őket, elpakolok és akkor odaülünk mind az asztalhoz, ők házit írnak, én dolgozom, ha bármi van én segítek nekik. Aztán ők elmennek játszani vagy mesét nézni. A férjem kb este 7-re ér haza, addigra vacsora kell legyen, mert mikor hazaér ő is nagyon éhes és ingerült lesz ha nem kap enni, úgyhogy akkor családi vacsora, ahol mindenki elmeséli milyen volt a napja ilyesmi. Aztán a gyerekek elmennek fürdeni, én elpakolok, elmosogatok. Olvasok mesét a gyerekeknek, “elaltatom őket” és ekkor általában 9 óra van már, még mire én is lefürdök ilyesmi az fél tíz, és akkor tudom hogy reggel fél 6-kor kelek hogy mindenkinek a reggeli rohanását szervezzem, és reggelit csináljak, uzsonnát csomagoljak és hasonlók. Szóval igen, fárasztó egy napom, estére általában teljesen kivagyok. A férjem panaszkodik hogy sokszor alszom el a gyerekeknél és csak éjszaka fekszem mellé, és hogy ő sokkal többször szeretne velem összebújni esténként. De nála az összebújás ott kezdődik hogy este minden után elkezd csókolgatni, simogatni hogy felizgasson. De én úgy érzem hogy ha tényleg fontos lennék neki én, és hogy összebújjunk, akkor tehetne érte. Például nem dőlne össze a világ ha vacsora után ő mosogatna el, ha csak maga után elpakolna, kivinné a szennyes edényt, ruhát egyebeket akkor is megkönnyítené a dolgom. És lehet akkor lenne magamra is időm, és lehet hogy akkor gyakrabban lenne szex is. Ezeket persze mind neki is elmondtam, de elvileg ő nagyon elfárad a munkájától és haza pihenni jön, és neki szüksége van erre, főleg a mindennapi szexre. Én is igénylem a szexet, de mire odáig eljutok már annyira kimerülök hogy nem tudom élvezni csak túl akarok rajta lenni és aludni, de persze ez nem egy egészséges állapot, csak már nem látom hogy tudnám megoldani.

(Bocsánat a kisebb novelláért, de így látjátok az egész képet)

Van valami megoldási ötletetek? 31N



2021. jan. 7. 07:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem, elég tanácsot írtak neked, állj a sarkadra!
2021. jan. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett azóta?
2021. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!